Таку думку він висловив в етері Еспресо. "Я думаю, що через певний проміжок часу Сполучені Штати Америки будуть здійснювати певний тиск на керівництво України, щоб організовували дослідження, необхідні для розуміння того, скільки яких елементів є в Україні. Ну, я думаю, що пріоритет цієї угоди буде насамперед сировина по виробництву титану", - сказав він. Іван Ус зауважив, що однією з великих економічних проблем цієї війни і реакції на неї Сполучених Штатів Америки було те, що США потрібен цитан з Росії, а Росія традиційно отримувала цитан із сировини, яку отримувала з України. "Переважно, до речі, в Житомирській області, отже, підконтрольна Україні територія. І ось тут треба розмовляти із США стосовно того, що “Слухайте, у нас є сировина, у вас є авіабудівна галузь, яка потребує цей титан. Треба що створити? Створити виробництво, власне, титану із сировини, яка є в Україні”. Тобто, якщо в США не захочуть робити це виробництво в Україні, вони можуть його створити в США, єдине питання, які там зарплати будуть, я думаю, значно вищі, ніж у Україні", - додав він.Україна та Сполучені Штати Америки 30 квітня підписали угоду про створення Інвестиційного фонду з відбудови України.Комітет Верховної Ради з міжнародної політики 6 травня підтримав ратифікацію угоди про співпрацю зі США у сфері корисних копалин — як за основу, так і в цілому.8 травня Верховна Рада України 8 травня погодила ратифікацію угоди між Україною і США щодо корисних копалин.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.