Зеленський запропонував створити європейську антибалістичну систему з Великою БританієюЗаява Зеленського відкриває деталі переговорів з Е3 про спільну розробку захисту від ракет, і це може змінити баланс безпеки в Європі.Як ідеться в Телеграм-каналі V_Zеlеnskіy_оffісіаl.Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання на створення європейської антибалістичної системи у співпраці з Великою Британією.За словами глави держави, ця думка прозвучала в інтерв’ю Тhе Guаrdіаn, яке згодом було оприлюднене через його Теlеgrаm-канал.
План спільної розробки системи
“країни Е3 (Франція, Німеччина та Велика Британія – ред.) допоможуть нам з антибалістикою. До речі, сподіваюся, що нам вдасться розробити європейську антибалістичну систему разом із Великою Британією. Ми над цим працюємо. Це потрібно нам, і це потрібно Великій Британії”– ЗеленськийУ рамках зустрічі країн Е3 учасники підкреслили важливість посилення санкцій проти Росії та підтримали тісну координацію з Україною для подальших дій.
Санкції та міжнародна підтримка
“учора на зустрічі Е3 всі погодилися, що нам треба посилити санкції проти Росії”– ЗеленськийТакож президент наголосив на потребі перевести українську армію на контрактну систему та забезпечити її фінансування. Він підкреслив, що “Бути військовим небезпечно, і ми маємо забезпечити їм гідні зарплати, бо вони віддають свої життя. Для цього нам потрібне додаткове фінансування. Зараз це навіть близько не те, що Росія платить своїм найманцям. Дуже сподіваюся, що наші друзі допоможуть”.“Бути військовим небезпечно, і ми маємо забезпечити їм гідні зарплати, бо вони віддають свої життя. Для цього нам потрібне додаткове фінансування. Зараз це навіть близько не те, що Росія платить своїм найманцям. Дуже сподіваюся, що наші друзі допоможуть”– ЗеленськийЗа офіційними заявами урядів Великої Британії, Німеччини та Франції підтверджено їхню непохитну підтримку України та обговорено конкретні форми співпраці, а також наголошено на необхідності припинення вогню на лінії розмежування та гарантіях безпеки на майбутнє.Читайте також:
Президент Зеленський оголосив про готовність до діалогу з Росією за умови поваги територіальної цілісності і міжнародного права, закликав Захід зберегти санкції та тиск.У Великій Британії ввели правила, які зобов’язують Gооglе дозволити видавцям відмовлятися від використання їхнього контенту для навчання ШІ та АІ‑пошуку.Лідери групи Е3 зустрічаються в Лондоні для обговорення мирного плану щодо України та підтвердження підтримки країни у боротьбі з агресією.
Тhе роst Зеленський запропонував створити європейську антибалістичну систему з Великою Британією fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Go to bykvu.com