Дзеркало Тижня - we.ua

Дзеркало Тижня

we:@zn.ua
23 thous. of news
Дзеркало Тижня on zn.ua
У Києві перебуває єврокомісарка з питань розширення Марта Кос
Єврокомісарка з питань розширення Марта Кос зараз у Києві, куди вона приїхала, аби обговорити реформи, потрібні для вступу до ЄС. Цей візит має на меті підтримати проведення Україною цих реформ, пише ЄП з посиланням на пресслужбу Єврокомісії.
«Сьогодні єврокомісарка Кос перебуває в Києві. Її візит буде зосереджений на підтримці реформ України, пов'язаних зі вступом до ЄС, відновленні у воєнний час та посиленні політичної й суспільної підтримки європейської інтеграції», — зазначили у прееслужбі.
Вказано, що Марта Кос вже встигла зустрітися прем’єр-міністеркою України Юлією Свириденко, а також високопосадовцями українського уряду. З ними вона обговорила прогрес у проведенні реформ та пріоритетів підтримки з боку Євросоюзу, зокерма готовність до майбутньої зими. 

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ





«Отримав запевнення»: Сибіга заявив про чітку підтримку Братиславою євроінтеграції України



Нагадаємо, віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Тарас Качка припустив, що Україна може за 12-18 місяців закрити більшість переговорних розділів щодо вступу до Євросоюзу і у 2027-му перейти до підписання самого договору. За його словами, Київ отримав від європейців 145 бенчмарків — вимог, тож зараз робота з ЄК для завершення технічних переговорів ведеться в усіх розділах. Тим часом у ЄС сподіваються, що перший кластер переговорів відкриють до липня, а решту п'ять — до Різдва. 
Чи справді Україна рухається до членства в ЄС — чи політичні дедлайни випереджають реальний прогрес реформ? У статті «Вступ до ЄС 2027 року: обіцянки є, реформ немає» керівниця міжнародних програм Центру протидії корупції Тетяна Шевчук аналізує, чому виконання ключових вимог Євросоюзу фактично буксує. Йдеться про судову реформу, зміни до КПК, реформу ДБР та роль міжнародних експертів у конкурсах.
Go to zn.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Новини дня. Ексклюзивні коментарі, думки, аналітика та головні події України і світу на сайті Дзеркало тижня

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site zn.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization