These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Китайський посол у Сполучених Штатах Сє Фен закликав Вашингтон шукати спільну мову з Китаєм, підкресливши готовність його держави діяти в умовах ескалації торгової війни.
У громаді Берндорф, що в німецькій землі Саксонія-Ангальт, на приватній вечірці з нагоди дня народження влаштували безчинства, через що довелось втрутитись поліції.
Міністерство оборони Нідерландів прагне зміцнити кібербезпеку за рахунок залучення цивільних фахівців і планує запустити відповідну рекрутингову кампанію.
Румунська рятувальна служба SРJ Sаlvаmоnt Маrаmurеs у неділю, 20 квітня, вирушила на пошуки 40-річного громадянина України, який подав сигнал лиха в горах Мармароси.
Представники США та Ірану за підсумками переговорів щодо іранської ядерної програми у Римі напередодні, 19 квітня, домовились про ще одну двосторонню зустріч на технічному рівні.
Проєкт розпорядження адміністрації Дональда Трампа, який поширюється серед американських дипломатів, пропонує радикальне скорочення та реструктуризацію Державного департаменту.
Папа Римський Франциск у Великдень, 20 квітня, ненадовго зʼявився перед вірянами на балконі базиліки Святого Петра, що сталось після його кількатижневого лікування від пневмонії.
Глава Міністерства закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна заявив, що блокування продовження санкцій проти Росії з боку Угорщини призведе до того, що країни G7 та ЄС будуть змушені виплачувати багатомільярдні позики України, що були забезпечені російськими активами.