Громадське радіо - we.ua

Громадське радіо

we:@hromadske.radio
11.1 thous. of news
Громадське радіо on hromadske.radio
Цьогоріч Чехія надасть Україні ще 400 тисяч боєприпасів — Шмигаль
Цьогоріч Україна отримає від Чехії ще 400 тисяч боєприпасів різного калібру у межах чеської ініціативи. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками зустрічі з чеським колегою Петром Фіалою. За словами Шмигаля, торік в межах чеської ініціативи Україна отримала близько 1,5 млн снарядів різного калібру. Ще 400 тисяч надійде цьогоріч. Крім цього прем’єр додав,... Запис Цьогоріч Чехія надасть Україні ще 400 тисяч боєприпасів — Шмигаль спершу з'явиться на Громадське радіо.
we.ua - Цьогоріч Чехія надасть Україні ще 400 тисяч боєприпасів — Шмигаль
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • «Громадське радіо» — незалежна «розмовна» радіостанція, яка надає неупереджену, об’єктивну та достовірну інформацію й аналіз подій в Україні та світі

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site hromadske.radio.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules