New Voice - we.ua

New Voice

we:@nv.ua
78.1 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
New Voice on biz.nv.ua
Таємний Комітет. 6 фактів про зміни в економіці Сирії після падіння режиму Башара Асада — розслідування Reuters
Брат нового президента Сирії разом із санкціонованим австралійцем керують змінами в економіці країни, що дісталася від старої влади. Але вони роблять це без офіційних повноважень і домовляються з бізнесменами, які збагачувалися за часів Башара Асада
we.ua - Таємний Комітет. 6 фактів про зміни в економіці Сирії після падіння режиму Башара Асада — розслідування Rеutеrs
New Voice on nv.ua
Пережити війну і не збожеволіти. Актуальні поради німецького філософа й психіатра Карла Ясперса, який пережив Першу і Другу світові війни
У трагічні моменти в житті людини чи цілої нації земля йде з-під ніг і звичні правила більше не діють, тоді раціональні пояснення втрачають силу, а майбутнє перетворюється з горизонту можливостей на глуху стіну. Карл Ясперс, якого називали Сумлінням Німеччини, пояснив, що відбувається з людьми у війну і як з цим жити.
we.ua - Пережити війну і не збожеволіти. Актуальні поради німецького філософа й психіатра Карла Ясперса, який пережив Першу і Другу світові війни
New Voice on nv.ua
Не хочеться вставати з ліжка? До чого призводить надлишок сну
Бажання поспати довше може бути важливим сигналом організму
we.ua - Не хочеться вставати з ліжка? До чого призводить надлишок сну
New Voice on nv.ua
Мінус 920 окупантів, 43 артсистеми та 178 БпЛА: Генштаб назвав втрати російської армії за добу
Армія країни-агресора Росії втратила на війні проти України орієнтовно 920 військових за добу. Загальні бойові втрати окупантів з початку повномасштабного вторгнення досягли 1 056 130 осіб, повідомляє Генштаб ЗСУ у неділю, 3 серпня.
we.ua - Мінус 920 окупантів, 43 артсистеми та 178 БпЛА: Генштаб назвав втрати російської армії за добу
New Voice on techno.nv.ua
Зомбі-виживач і бойовик про Піноккіо. Які ігри отримають підписники PS Plus у серпні
Sоny представила нову щомісячну добірку ігор для підписників РlаyStаtіоn Рlus. Забрати їх можна буде з 5 серпня по 1 вересня.
we.ua - Зомбі-виживач і бойовик про Піноккіо. Які ігри отримають підписники РS Рlus у серпні
New Voice on nv.ua
Росія вимагає капітуляції України і не зацікавлена в компромісах для завершення війни — аналіз ISW
Країна-агресор Росія продовжує вимагати повної капітуляції України й не зацікавлена у компромісах щодо своїх вимог для завершення війни, йдеться у зведенні Інституту вивчення війни (ІSW) за 2 серпня.
we.ua - Росія вимагає капітуляції України і не зацікавлена в компромісах для завершення війни — аналіз ІSW
New Voice on biz.nv.ua
Літо в горах. Скільки коштує орендувати будинок в Карпатах — підбірка найдешевших і найдорожчих пропозицій
Серпень — один із найпопулярніших місяців для відпочинку в Карпатах. Тут можна орендувати будинок, який розрахований на одну сім'ю чи велику компанію. Вартість оренди коливається від 900 до 20 000 грн на добу
we.ua - Літо в горах. Скільки коштує орендувати будинок в Карпатах — підбірка найдешевших і найдорожчих пропозицій
New Voice on nv.ua
Вогнем охопило практично цілу вулицю. Росіяни вночі завдали щонайменше 10 ударів шахедами по Балаклії — МВА
У ніч проти неділі, 3 серпня, армія РФ масовано атакувала Балаклію Харківської області ударними БПЛА. У місті пролунало щонайменше 10 вибухів, спалахнули пожежі.
we.ua - Вогнем охопило практично цілу вулицю. Росіяни вночі завдали щонайменше 10 ударів шахедами по Балаклії — МВА
New Voice on nv.ua
Спецпредставник Трампа Віткофф прибуде до Москви 3 серпня — посол США при НАТО
Спеціальний представник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф має прибути до Москви у неділю, 3 серпня.
we.ua - Спецпредставник Трампа Віткофф прибуде до Москви 3 серпня — посол США при НАТО
New Voice on nv.ua
Задощить. Синоптики попередили про опади в більшості областей України та де лишиться суха погода на початку нового тижня
Протягом вихідних в Україні встановилася переважно суха погода, дощі завітала лише в кілька областей, проте на початку тижня їх кількість збільшиться.
we.ua - Задощить. Синоптики попередили про опади в більшості областей України та де лишиться суха погода на початку нового тижня
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Головні новини України і світу, ексклюзивні коментарі, аналітика

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site nv.ua.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules