Рубрика - we.ua

Рубрика

we:@rubryka.com
13.9 thous. of news
Рубрика on rubryka.com
У Генштабі заявили, що російські диверсанти проникли у чотири населені пункти на Покровському напрямку: їх уже знищують
На Покровському напрямку російські диверсанти проникли у населені пункти Веселе, Вільне, Рубіжне, Кучерів Яр, користуючись особливостями місцевого ландшафту: проте їх виявляють та знищують. Про це заявив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов, пише Рубрика. Як розповів офіцер, російські загарбники діють зухвало, намагаючись проникнути в глибину української оборони: попри втрати намагаються просочуватися диверсійними та малими піхотними групами через […] Тhе роst У Генштабі заявили, що російські диверсанти проникли у чотири населені пункти на Покровському напрямку: їх уже знищують арреаrеd fіrst оn Рубрика.
https://rubryka.com/wp-content/uploads/2025/08/Karta-DeepState-stanom-na-13-serpnya-2025-roku.png
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Рубрика — перше в Україні суспільно-політичне видання в форматі журналістики рішень. Ми говоримо не лише про проблеми, а і про те, як їх можна вирішувати.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site rubryka.com.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules