Щонайменше 158 людей загинуло через повені в Іспанії, з них 155 смертей були підтверджені лише в східній Валенсії. Наразі рятувальники продовжують пошуки зниклих. Про це повідомляє Аssосіаtеd Рrеss, передає Рубрика. Як повідомлялось, частину Іспанії через потужні зливи накрила масштабна повінь. У провінції Валенсія дороги затоплено, рух поїздів зупинено. Було скасовано десять рейсів, які мали вилетіти або прибути в аеропорт Валенсії. Екіпажі рятувальників […] Тhе роst В Іспанії внаслідок повені загинуло щонайменше 158 людей: рятувальники продовжують пошуки зниклих арреаrеd fіrst оn Рубрика.
Рубрика — перше в Україні суспільно-політичне видання в форматі журналістики рішень. Ми говоримо не лише про проблеми, а і про те, як їх можна вирішувати.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site rubryka.com.