Укрінформ - we.ua

Укрінформ

we:@ukrinform.ua
78.7 thous. of news
Укрінформ on ukrinform.ua
Міносвіти пропонує замінити БЗВП в університетах на дисципліну «Основи національного спротиву»
Міністерство освіти та науки пропонує замінити базову загальну військову підготовку (БЗВП) в університетах на навчальну дисципліну "Основи національного спротиву", яка передбачатиме формування навичок для цивільного спротиву і базової готовності до загроз. Нова дисципліна буде обовʼязковою як для студентів, так і для студенток з другого курсу.
we.ua - Міносвіти пропонує замінити БЗВП в університетах на дисципліну «Основи національного спротиву»
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Новини України та світу. Укрінформ – останні новини, новини дня, новини політики, новини економіки, соціальні новини, новини культури, новини спорту, міжнародні новини – цілодобово українською, російською, англійською, німецькою, французькою, китайською, японською, іспанською та польською мовами

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site ukrinform.ua.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules