Дональд Трамп подякував путіну і підбив підсумки своєї зустрічі з російським диктатором на Алясці, опублікувавши звіт на сторінці Білого дому\"Я вважаю, що ми мали дуже продуктивну зустріч. Було багато-багато пунктів, щодо яких ми дійшли згоди — я б сказав, більшості з них. Ми справді досягли сьогодні значного прогресу. Я збираюся зробити кілька телефонних дзвінків і розповісти, що сталося, але зустріч була надзвичайно продуктивною, і щодо багатьох пунктів ми домовилися. Я хотів би подякувати президенту путіну та всій його команді. Ми зупинимо загибель тисяч людей на тиждень, і президент путін хоче цього, так само як і я. Тож, знову, пане президенте, я хотів би щиро подякувати вам, і ми дуже скоро з вами поговоримо та, ймовірно, побачимося знову найближчим часом\".✅ Ми у WhatsApp | Telegram | Viber
https://invite.viber.com/?g2=AQAPSUc0cPeOJUs8mkgqYKiJ3B5GnagWd2O6q30RDVlbvfEaSQdZ/Mb43hzugV1D