Ще по 50. Банки вчетверте поділяться з бюджетом половиною прибутку
Парламент готується ухвалити закон про продовження оподаткування прибутку банків за ставкою 50% ще й на 2027 рік.
На думку депутатів, кредитні установи отримують надприбутки, тому ці кошти вже вчетверте хочуть спрямувати на підтримку бюджету країни у стані війни.
Нацбанк і банки малюють апокаліптичні сценарії, які передбачають скорочення кредитування, збільшення комісій для клієнтів та гальмування євроінтеграції.
На підтримку депутатської ініціативи виступив Мінфін, який очікує отримати від ініціативи 50,4 млрд грн і вважає таке оподаткування \"ефективним\", - повідомляє Економічна правда.
✅ Ми у WhatsApp | Telegram | Viber
https://invite.viber.com/?g2=AQAPSUc0cPeOJUs8mkgqYKiJ3B5GnagWd2O6q30RDVlbvfEaSQdZ/Mb43hzugV1D