В тимчасово окупованому Севастополі запроваджують \"комендантську годину\"
За повідомленням призначеного окупантами \"губернатора\" міхаіла развожаєва, обмежується робота громадського транспорту, зупиняється робота поромів. Супермаркети, великі ТЦ і кафе зачинятимуться о 20:00, вулиці у темну пору доби не освітлюватимуться, з 22 червня «до особливого розпорядження» скасовуються усі заходи на відкритому повітрі.
Продаж пального цивільним залишається під забороною.
✅ Ми у WhatsApp | Telegram | Viber
https://invite.viber.com/?g2=AQAPSUc0cPeOJUs8mkgqYKiJ3B5GnagWd2O6q30RDVlbvfEaSQdZ/Mb43hzugV1D