Олександр Усик відмовився від усіх своїх чемпіонських поясів у надважкій вазі
Про це український боксер повідомив на своїй сторінці в Instagram.
«Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду», — сказав Усик.
Усик був власником поясів WBA, WBC та IBF у надважкій вазі. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
✅ Ми у WhatsApp | Telegram | Viber
https://invite.viber.com/?g2=AQAPSUc0cPeOJUs8mkgqYKiJ3B5GnagWd2O6q30RDVlbvfEaSQdZ/Mb43hzugV1D