З метою підвищення якості практичної складової навчального процесу студенти спеціальності 201 Агрономія, за сприяння директора філії «Перспектив» Західного Хабу МХП Івана Боти, проходили навчання на виробничих потужностях ПрАТ “Зернопродукт МХП”. Бізнес-партнер з персоналу філії “ПЕРСПЕКТИВ” ПрАТ “ЗЕРНОПРОДУКТ МХП” Уляна Бортейчук та регіональний керівник з виробництва Тетяна Пельчарська надали актуальну інформацію щодо структури, торгових брендів, напрямів діяльності, перспективних планів розвитку та трансформації компанії, а також ознайомили із умовами роботи на підприємстві. Провідні агрономи та агроінженери підприємства ознайомили студентів із сучасною сільськогосподарською технікою, яку на сьогодні не в змозі придбати жоден навчальний заклад для освітніх цілей. Студенти вивчили технічні характеристики та специфіку роботи машин та механізмів, особливості налаштування норм висіву, глибини заробки насіння та стартових доз добрив, а також формування бакосумішей засобів захисту рослин. Наочно побачили та перевірили стан посівів ріпаку та озимої пшениці. Виїзні практичні заняття допомагають зрозуміти суть майбутньої професії, сприяють формуванню професійних якостей. Студенти з цікавістю відвідують заняття, на яких зустрічаються з працівниками та фахівцями галузі. Необхідно зазначити, що філія “ПЕРСПЕКТИВ” ПрАТ “ЗЕРНОПРОДУКТ МХП” надає можливість проходження оплачуваного стажування на визначені посади з подальшим працевлаштуванням, а також переведення на дуальну форму здобуття освіти і поєднання навчання з роботою. Колектив та студенти коледжу висловлює вдячність керівництву філії «Перспектив» Західного Хабу МХП за надану можливість проведення практичних занять і сподівається на подальшу співпрацю з метою працевлаштування та кар’єрного зростання випускників.
Запис Формування професійних компетентностей агрономів у МХП Перспектив спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни. Це українці, які віддали своє життя за свободу, гідність і незалежність нашої держави під час Революції Гідності 2013–2014 років. Вони були мужніми людьми різного віку, професій і регіонів, які не змирилися з несправедливістю та стали на захист демократичних цінностей.
Їхній подвиг – символ жертовності, патріотизму та нескореності українського духу. Вони віддали найцінніше – своє життя, щоб кожен із нас мав право жити у вільній, незалежній і правовій державі.
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, розповідаємо молодому поколінню про їхній подвиг і бережемо цю сторінку історії у своїх серцях. Щороку 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, ми згадуємо їхні імена, проводимо тематичні заходи та нагадуємо всім, що їхня жертва не була марною.
«Народ, який не боїться, – непереможний!» – цей принцип об’єднав мільйони українців, які вийшли на Майдан Незалежності, вимагаючи змін.
Слава Небесній Сотні! Слава сучасним Героям України!
Запис “Небесна Сотня – це наша совість, пам’ять і біль». спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
19 лютого відзначають День Державного Герба України. Це пам'ятна дата, що нагадує про встановлення державного символу. Цього дня 1992 року Верховна Рада України затвердила золотий Тризуб на синьому щиті як Малий герб України, визначивши його головним елементом Великого Державного герба.
Сьогодні зображення Державного Герба можна побачити на шевронах українських військових, які захищають суверенітет і територіальну цілісність України від російської збройної агресії. Державний Герб України був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання, символізуючи нерозривний зв’язок із Батьківщиною. Нехай це свято зміцнить нашу віру у нашу країну – вільну, незалежну, успішну, заможну, справедливу європейську державу.
Запис День Державного Герба України спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
У світлі реформування освіти і вимог сьогодення для коледжу є максимальне залучення бізнесу до процесу підготовки майбутніх фахівців з врахуванням потреб регіонального ринку праці та популяризації неформальної освіти серед студентів та роботодавців. На таку форму співпраці погодилися ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» у особі директора Івана Боти, та голова фермерського господарства «Ягода Карпат» - Соколов Сергій Олександрович.
Лектор Іван Бота ознайомив студентів з напрямками роботи великих агрохолдингів, зокрема розкрив практичні аспекти організації усіх ланок роботи агровиробництва. Сергій Соколов поділилися досвідом функціонування малих фермерських господарств, перевагами та недоліками такої форми власності.
Особливо цінними є заходи, коли їх проводять лектори, які можуть поділитися не тільки теоретичними знаннями, але й корисними практичними порадами. Такий вид навчання надає студентам знання, контакти та натхнення, що сприяє їхньому особистісному та професійному зростанню.
Запис Гостьова лекція у агрономів спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
17 лютого 2025 року на базі агенства “ЗЕМ-CAPITAL group” відбулося обговорення ОПП спеціальності «Геодезія та землеустрій» групи кадрового забезпечення спільно з директором агенства Аллою НЕШТЕ. Алла Іванівна запропонувала вдосконалити ОПП введенням більшої кількості кредитів практичної підготовки та збільшити кількість дисциплін, які забезпечують професійні навички здобувачів освіти.
Керівник групи кадрового забезпечення Ольга БОДАК внесла запропоновані зміни до протоколу розробки ОПП 2025
Запис Обговорення ОПП 2025 спеціальності «Геодезія та землеустрій» спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
Любов – це насамперед відповідальність, а потім уже насолода. В. Сухомлинський
14 лютого в нашому коледжі відбувся тематичний захід до Дня закоханих, організований у рамках естетичного-благодійного напряму.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до благодійної акції «ЗАПРОСИ МЕНЕ НА КАВУ». Завдяки активній участі викладачів, студентів, гостей, підтримці та небайдужості цей день став не лише атмосферним і смачним, а й справді значущим.
Окрема вдячність групам, які підготували солодощі для ярмарку, а також кожному, хто зробив свій внесок, придбавши смаколики. Разом нам вдалося зібрати 10 350 грн., які будуть передані на підтримку Збройних Сил України.
Цей захід ще раз довів, що разом ми – сила! Дякуємо за вашу доброту, щедрість і небайдужість. Кохання надихає на великі справи!
Запис Тепло любові – у добрих справах спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
Запис Студентки 1-Ю групи здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі до Дня Соборності України спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
Відбулася зустріч методистів коледжу з керівниками дипломних проєктів спеціальностей «Геодезія та землеустрій», «Садово-паркове господарство» та «Компʼютерні науки», під час якої обговорили Методичні рекомендації щодо написання ДП та внесли необхідні корективи. У ході дискусії проаналізували чинні вимоги та внесли актуальні зміни,поділилися власним досвідом, запропонували нові ідеї для покращення методичних рекомендацій та узгодили основні підходи.
Запис Обговорення спірних питань для прийняття рішень спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» мали змогу пройти практичні
Заняття на базі компанії «УКРТЕХІНЖИНІРИНГ», яка має великий досвід проектування з подальшою успішною реалізацією, обʼєктів різного призначення.
Директор Володимир КАВІНСЬКИЙ компанії ознайомив студентів з основними видами робіт, які виконують на підприємстві, а саме:
топографо-геодезична зйомка місцевості М 1:
500, 1: 1000, 1: 2000; інженерно-геодезичні вишукування; маркшейдерські роботи.
Здобувачі освіти вивчили будову сучасних приладів, за допомогою яких виконують проектування обʼєктів (дрон та GPS приймач), а також отримали корисні рекомендації, щодо реалізації себе в майбутній професій.
Запис Вчимося в професіоналів спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
Відбулася зустріч методистів коледжу з керівниками дипломних проєктів спеціальностей «Геодезія та землеустрій», «Садово-паркове господарство» та «Компʼютерні науки», під час якої обговорили Методичні рекомендації щодо написання ДП та внесли необхідні корективи. У ході дискусії проаналізували чинні вимоги та внесли актуальні зміни,поділилися власним досвідом, запропонували нові ідеї для покращення методичних рекомендацій та узгодили основні підходи для них.
Запис Обговорення спірних питань для прийняття рішень спершу з'явиться на Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування.
Офіційний канал з новинами Івано-Франківського Фахового Коледжу Львівського Національного Університету Природокористування 🌳