WE.UA - соціальна веб-платформа

CEO WE.UA

CEO WE.UA та власником проєкту є ФОП Байда Мирослав Володимирович, починаючи з Травня 2022 року

Найзгуртованіший відділ web-розробки

Наш найбільший відділ - веб-розробники. Спеціалісти front-end та back-end розробки працюють в кількох командах над різними сервісами Платформи. На чолі всіх команд - досвідчені тім-ліди з понад 10 річним досвідом роботи.

Відділ розробки додатків WE.UA

Даний прогресивний відділ розробки займається створенням і розвитком мобільних додатків для Android та iOS, а також Desktop-застосунків для Windows, MacOS та Linux. Головне дітище відділу - безпечний месенджер WE.UA.

Відділ підтримки та модерації клієнтів

Наші невтомні помічники і помічниці, які допомагають всім нашим клієнтам. Станом на 2023 рік служба підтримки WE.UA працює віддалено і в максимально комфортних для себе умовах. Хочете дізнатись більше про нашу підтримку?

Відділ реклами, просування та монетизації

Відділ маркетингу, реклами і просування займається впізнаваністю нашого бренду та сервісів нашої платформи на ринку вітчизняних та закордонних послуг. Розвиток монетизації є запорукою стабільності і сталого розвитку нашого бізнесу.

Команда машинного навчання та перекладів

Експериментальний відділ розробки працює над покращенням якості машинних перекладів на європейських мовах з низькою кількістю вхідних даних. Платформа WE.UA планує бути максимально доступною.