TechToday

@techtoday.in.ua

Публічний канал. 1 тис новин

Як отримати живі шпалери на Windows 11

Навіть дуже красива, але статична картинка на робочому столі Windows виглядає тьмяно на фоні рухомої анімації. Встановивши «живі» шпалери можна суттєво освіжити вигляд свого ноутбуку чи настільного ПК. У Windows 11 немає вбудованого способу зробити це, але є зручний додаток стороннього розробника. Завантажте Lively Wallpaper – безкоштовний додаток із відкритим кодом – із Microsoft Store […] The post Як отримати живі шпалери на Windows 11 appeared first on TechToday.

we.ua - Як отримати живі шпалери на Windows 11

Нанохолодильники можуть стати ключем до швидших комп’ютерів

Деякі компоненти квантових комп’ютерів повинні обнулятися між операціями, що сповільнює обчислення. Квантові комп’ютери могли б працювати швидше, якби містили крихітні квантові холодильники. Одиницею вимірювання інформації в квантовому комп’ютері є кубітів (поєднання слів квантовий біт). Їх потрібно скидати до спеціального стану при переході від одної задачі до іншої. Ця процедура вимагає багато часу. Теруакі Йосіока з […] The post Нанохолодильники можуть стати ключем до швидших комп’ютерів appeared first on TechToday.

we.ua - Нанохолодильники можуть стати ключем до швидших комп’ютерів

Уперше створено протез щоденного носіння, який підключається до нервів і контролює кожен палець окремо

Біонічні протези добре рекламують, і багатьом може здатися, що вони наче звичайна рука, тільки з металу та пластику. Наявні сьогодні біонічні протези за функціональністю більше схожі на звичайну клешню, але стилізовану під людську руку. Але нещодавно вченим вдалося створити біонічний протез, який дозволяє контролювати кожен палець окремо. Для цього вони прикріпили датчики безпосередньо до нервів […] The post Уперше створено протез щоденного носіння, який підключається до нервів і контролює кожен палець окремо appeared first on TechToday.

we.ua - Уперше створено протез щоденного носіння, який підключається до нервів і контролює кожен палець окремо

Винайшли роботів, які «заглушать» дратівливих людей поруч

Група інженерів з Microsoft та Вашингтонського університету створила те, що вони називають акустичним роєм. Ця інтригуюча технологія може створити акустичну ізоляцію людини в реальному світі. Наприклад, коли поруч є якась балакучо-дратівлива людина, її можна буде акустично відокремити від інших у приміщенні. Технологія базується на роєві маленьких роботів, які пересуваються по території, допомагаючи контролювати відокремлення звуку […] The post Винайшли роботів, які «заглушать» дратівливих людей поруч appeared first on TechToday.

we.ua - Винайшли роботів, які «заглушать» дратівливих людей поруч

Що таке швидкість і надійність відображення сайту в мережі?

У цифровому світі швидкість і надійність веб-сайту стали критично важливими для успіху бізнесу. Ця стаття розкриває основні аспекти, які впливають на ці параметри, а також допоможе вам зрозуміти, як оптимізувати свій сайт для найкращого користувацького досвіду. Що таке швидкість відображення сайту? Визначення швидкості відображення: Це час, який потрібен для того, щоб вміст вашого сайту повністю […] The post Що таке швидкість і надійність відображення сайту в мережі? appeared first on TechToday.

we.ua - Що таке швидкість і надійність відображення сайту в мережі?

Ідея, як підтримати українську електромережу: у Нідерландах роблять із каршерінгу гігантську батарейку

Електромобілі можуть стати порятунком під час пікових навантажень на електромережу, і вони могли б бути корисними енергомережам українських міст. І поки у світі думають, як це можна реалізувати, голландське місто Утрехт збирається провести практичний експеримент. Місто використає як батарейку електромобілі місцевої каршерінгової компанії. Ініціатива є співпрацею двох компаній. We Drive Solar розробляє двосторонню технологію заряджання […] The post Ідея, як підтримати українську електромережу: у Нідерландах роблять із каршерінгу гігантську батарейку appeared first on TechToday.

we.ua - Ідея, як підтримати українську електромережу: у Нідерландах роблять із каршерінгу гігантську батарейку

Як читати повідомлення Telegram, щоб не з’явилася помітка «прочитано»

Чи хотіли ви коли-небудь прочитати повідомлення Telegram, не повідомляючи відправника, що ви прочитали? Можливо, ви зайняті й не маєте часу відповісти або просто хочете уникнути незручної розмови. Якою б не була причина, Telegram тепер має функцію, яка дозволяє робити саме це: попередній перегляд повідомлень. Telegram представив нову функцію, яка дозволяє попередньо переглядати повідомлення, не відкриваючи […] The post Як читати повідомлення Telegram, щоб не з’явилася помітка «прочитано» appeared first on TechToday.

we.ua - Як читати повідомлення Telegram, щоб не з’явилася помітка «прочитано»

Автомобілі BMW можуть зламати чип NFC в нових iPhone

Якщо ви керуєте BMW і плануєте перейти на iPhone 15, наразі краще не заряджати смартфон за допомогою бездротової зарядної панелі автомобіля. Протягом останнього тижня деякі власники BMW скаржилися, що чип NFC їхнього iPhone 15 більше не працює після зарядки пристрою за допомогою бездротової зарядної панелі автомобіля. Постраждалі клієнти кажуть, що iPhone переходить у режим відновлення […] The post Автомобілі BMW можуть зламати чип NFC в нових iPhone appeared first on TechToday.

we.ua - Автомобілі BMW можуть зламати чип NFC в нових iPhone

Повноцінний ПК з Windows 11 вмістили в корпус розміром зі смартфон

Zepan RY-P1 — це міні-ПК розміром зі смартфон чи зовнішній жорсткий диск. Незважаючи на такі крихітні габарити, він надає усі можливості «дорослого» комп’ютера. Розробники RY-P1 зібрали понад 43 000 доларів США на його випуск. Цей легкий пристрій, який виробник називає «справжнім мобільним офісом», важить лише 140 грамів. Він також може похвалитися дивовижно витонченими розмірами 122x63x10 […] The post Повноцінний ПК з Windows 11 вмістили в корпус розміром зі смартфон appeared first on TechToday.

we.ua - Повноцінний ПК з Windows 11 вмістили в корпус розміром зі смартфон

iPhone 15 Pro перегрівається: батареї надуваються, руки обпікає

Схоже, у свіжих iPhone 15 Pro та Pro Max є конструктивна проблема з охолодженням. Ці телефони продаються лише кілька тижнів, проте вже з’явилися скарги на те, що вони обпікають руки. У деяких юзерів навіть роздувся акумулятор. Власник iPhone 15 Pro опублікував у соцмережі Reddit фотографію свого новенького «яблука» із роздутим акумулятором. Він каже, що помітив […] The post iPhone 15 Pro перегрівається: батареї надуваються, руки обпікає appeared first on TechToday.

we.ua - iPhone 15 Pro перегрівається: батареї надуваються, руки обпікає

Про канал

Фільтр новин

  • Дата публікації:
  • Категорії:

Що не так з цим дописом?