These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Туристична галузь України почала відновлюватися лише минулого року — як на державному рівні, так і в межах територіальних громад. Якщо 2023 року зростання внутрішнього туризму зафіксували лише в 10 областях, то вже торік їхня кількість зросла до 17.
На початку 2022 року фермер Олександр Орєхін змушений був покинути аграрний бізнес у Дніпрорудному Запорізької області, де багато років займався органічним землеробством. Він переїхав на Дніпропетровщину та почав відроджувати давню родинну справу — заснував борошномельне підприємство, яке назвав на честь розкуркуленого прадіда — «Млин Донченко». Зараз планує зайнятися і рослинництвом, щоб мати власну сировину для виробництва борошна.
З початку повномасштабного вторгнення релокація не лише бізнесу, а і людей стала актуальною для багатьох українців. Втім, бувають випадки релокації не вимушеної, а планової, однак і в такій ситуації виклики не є меншими.
П’ять років тому Анна Шкляренко з Білої Церкви на Київщині вперше занурилась у світ шоколаду. Але не простого, а корисного. Це був сміливий крок: не маючи спеціальних знань, вона почала виготовляти альтернативні солодощі — тоді ще новинку на українському ринку.
Світовий ринок какао переживає безпрецедентну кризу. Ціни на какао-боби досягли рекордних рівнів, склавши у грудні 2024 року $12 261 за тонну, а у березні 2025-го стабілізувалися на рівні $8 123. Основні виробники — Кот-д’Івуар і Гана — завершують свій сезон збору, який триває з жовтня по березень, а в Індонезії, де врожай менш передбачуваний, пік очікується у квітні-травні.
У селі Ліпляве на Черкащині киянка Анна Сухобрус розвиває проєкт «Бабусина Хатка». Разом із сім’єю вона купує та реставрує старі будинки. Мета такого проєкту — розвиток сільського туризму, що дає можливість повернутися в щасливе та безтурботне дитинство, проведене в українському селі.
Покривні культури (однорічні трави, овочеві, просапні та дрібні зернові) є важливою частиною сучасного сільського господарства, і навколо них існує багато міфів. Вони відіграють ключову роль у збереженні родючості ґрунту, боротьбі з ерозією, покращенні структури землі та підвищенні врожайності основних культур.
Свою солодку справу Олег Соловйов із Дніпра розпочав у 2019 році у віці 55 років. Він давно мріяв створювати те, чого не робить ніхто, і щоб обов’язково це приносило задоволення та драйв.
Завдяки високому попиту як на внутрішньому ринку, так і за кордоном вирощування часнику залишається перспективною справою для аграріїв.
... More
About channel
Найактуальніші агроновини України та світу. Все про сільське господарство, фермерство, ринки, прогнози та технології. Будьте в курсі останніх подій на аграрному ринку!
Responsible: editorial office of the site agroportal.ua