‼️Дніпропетровщина: ворог атакував енергетичний об’єкт ДТЕК
У ніч на 23 червня ворог вкотре обстріляв енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Без світла залишилися 34 тис. родин.
Енергетики ДТЕК оперативно розпочали відновлювальні роботи. Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки ✅
Битва за світло триває! 🇺🇦
💡Одещина: 51 тисяча родин знову зі світлом після ворожих обстрілів
Ворог продовжує атакувати енергетичну інфраструктуру Одещини. Учора через обстріли без світла в моменті залишилися понад 51 тис. родин.
Менш ніж за добу енергетики ДТЕК повернули електропостачання в усі домівки ✅
Битва за світло триває! 🇺🇦
‼️Дніпропетровщина: ворог масовано атакує енергооб’єкти ДТЕК
Останні дві доби російські війська безперервно обстрілюють енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини дронами та артилерією.
На деяких об’єктах виникли пожежі. Частину з них ворог атакував по кілька разів.
Пошкодження значні, відновлювальні роботи тривають без упину.
Битва за світло триває! 🇺🇦
‼️Дніпропетровщина: ворог атакував енергетичний обʼєкт ДТЕК
Внаслідок удару сьогодні вранці без світла залишилися 19,4 тис. родин у 139 населених пунктах прифронтової Дніпропетровщини.
Щойно це стало можливим, бригади ДТЕК розпочали відновлювальні роботи.
Наразі всі домівки вже з електрикою ✅
Битва за світло триває! 🇺🇦
Київ: повернули світло для 105 000 родин після масованої атаки
Ще одна важка ніч для столиці. Через обстріл пошкоджено лінії електропередач.
Без світла залишалось понад 140 тисяч киян північної частини міста
Нам вже вдалося повернути електрику для 105 000 родини.
Працюємо разом з ДСНС. Ремонтні роботи тривають.
Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло всім жителям столиці.
Ворог атакував ТЕС ДТЕК: один працівник загинув, ще одного - поранено.
Щирі співчуття рідним та близьким загиблого.
Пораненому колезі надається вся необхідна допомога. Бажаємо якнайшвидшого одужання.
Через атаку обладнання ТЕС зазнало значних руйнувань.
З початку повномасштабного вторгнення росія здійснила майже 230 атак на ТЕС ДТЕК.
‼️Дніпропетровщина: ворог атакував 4 енергооб’єкти ДТЕК
Упродовж вихідних російські війська цілеспрямовано били по енергетичній інфраструктурі Дніпропетровщини.
Після кожної атаки енергетики ДТЕК оперативно повертали світло.
Однак вночі 8 червня ворог знову завдав удару. Без електроенергії залишилися 67 населених пунктів — понад 30 тис. родин.
На одному з об’єктів сталася пожежа. Її оперативно ліквідували рятувальники ДСНС.
Наразі енергетики чекають дозволу саперів, щоб розпочати відновлювальні роботи.
Битва за світло триває! 🇺🇦
‼️Одещина: ворог атакував енергетичний об’єкт ДТЕК
Через пошкодження обладнання тимчасово без світла залишаються понад 1 тис. родин Одещини.
Наші бригади вже працюють на місці: оглядають обладнання, розбирають завали та починають відновлювальні роботи.
Ремонт потребуватиме часу. Енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання в домівки.
Битва за світло триває! 🇺🇦
‼️Дніпропетровщина: росія двічі атакувала шахту ДТЕК, постраждав працівник
Ворог двічі атакував вугільне підприємство ДТЕК на Дніпропетровщині.
Внаслідок удару БПЛА поблизу шахти постраждав механік. Йому надається необхідна медична допомога.
Ще одна атака пошкодила систему життєзабезпечення підприємства. Тривають відновлювальні роботи.
Це вже третя атака на підприємство за останні дні. Напередодні дорогою на роботу через удар дрона загинув працівник шахти Юрій Філіппов.
‼️Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК
Внаслідок атаки станція зазнала суттєвих руйнувань.
З початку повномасштабного вторгнення ТЕС ДТЕК були атаковані ворогом майже 230 разів. 11 з них прийшлись на опалювальний сезон 25/26 років.
💔Трагічний день для всієї родини ДТЕК
Сьогодні росія вбила нашого колегу – Юрія Філіппова.
Юрій працював машиністом бульдозера на одному з підприємств ДТЕК Павлоградвугілля на Дніпропетровщині.
За попередньою інформацією, автомобіль, яким він прямував на зміну, був уражений ворожим дроном. Обставини трагедії наразі уточнюються.
Наші щирі співчуття родині, близьким, всім хто любив та знав Юрія.
Вічна пам'ять всім, хто загинув в боротьбі за світло...
💡Київ: 140 тисяч родин знову зі світлом після нічного обстрілу
Після надзвичайно важкої ночі для столиці енергетики ДТЕК працювали над відновленням пошкоджених мереж і обладнання.
Наразі всі домівки Києва заживлені ✅
Битва за світло триває! 🇺🇦
💡Київ: повернули світло для 110 000 родин після масованої атаки
Ще одна важка ніч для столиці. Через обстріл пошкоджено виробничий майданчик ДТЕК та енергетичні об’єкти. 140 тисяч киян у Святошинському, Оболонському та Шевченківському районах тимчасово залишалися без світла.
Нам вже вдалося перезаживити обʼєкти критичної інфраструктури та повернути електрику для 110 000 родин.
Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання ще 30 тисячам клієнтам Києва.
Битва за світло триває!
‼️Дніпропетровщина: ворог атакував одразу три енергообʼєкти ДТЕК
Учора через ворожі удари були пошкоджені одразу три енергетичні обʼєкти компанії. Без електропостачання залишилися 63 населені пункти у прифронтових районах області.
На щастя, працівники не постраждали 🙏
Щойно це стало безпечно, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
Загалом за останні два дні світло повернули понад 33 тис. родин Дніпропетровщини. Енергетики продовжують працювати, щоб якнайшвидше заживити всі домівки.
Битва за світло триває! 🇺🇦
💡Одещина: повернули світло для 32 тис. родин після атаки рф
У ніч на 21 травня ворог масовано атакував Одесу та пошкодив енергетичну інфраструктуру.
За добу наші бригади заживили всі домівки.
Битва за світло триває! 🇺🇦
‼️Дніпропетровщина: ворог атакував енергообʼєкт ДТЕК
Через ворожі обстріли без світла залишилися 39 населених пунктів.
Щойно це стало можливим, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Наразі світло вже повернули у 19 населених пунктах області.
Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електроенергію в усі домівки.
Битва за світло триває! 🇺🇦
‼️Одеса: ворог атакував енергетичний обʼєкт ДТЕК
Уночі 20 травня Одеса опинилася під масованим ворожим обстрілом. Без світла залишилися десятки тисяч родин.
На ранок енергетикам вже вдалося заживити частину осель. Відновлювальні роботи тривають.
Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло всім одеситам💡
‼️Одещина: ворог атакував енергетичний обʼєкт ДТЕК
Увечері 14 травня ворог вдарив по Одещині. Після обстрілу наші бригади вже перезаживили 12 тис. родин. Ще 3 тис. осель залишаються без світла.
Пошкодження суттєві, тому відновлення потребує часу. Енергетики вже працюють, щоб якнайшвидше повернути світло людям.
Світло тримається! 🇺🇦
‼️Київ: ворог атакував енергетичну інфраструктуру
У столиці внаслідок ракетно-дронового удару пошкоджено трансформаторну підстанцію та високовольтну лінію ДТЕК.
Також пошкоджені виробничий майданчик, спецтехніка та 29 автомобілів.
Енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків атаки.
Світло тримається! 🇺🇦
ДТЕК сплатив в держбюджет 14 млрд грн податків за І квартал 2026 року
Попри обстріли та руйнування, компанії вдалося в першому кварталі 2026 року збільшити сплату податків до 14 млрд, що на 10% більше в порівнянні з першим кварталом минулого року.
В центральний бюджет було сплачено майже 13 млрд грн, а в місцеві — понад 1 млрд грн.
Податки — це підтримка державного бюджету та забезпечення стабільної роботи економіки.
ДТЕК продовжує посилено готуватися до наступної зими, тому ми інвестуємо у ремонти теплоелектростанцій і електромереж після ворожих атак, та активно будуємо нові обʼєкти відновлювальної енергетики. В ці напрямки було інвестовано понад 101 млрд грн з початку повномасштабного вторгнення.
Світло тримається!