Громадське радіо - we.ua

Громадське радіо

we:@hromadske.radio
12.2 thous. of news
Громадське радіо on hromadske.radio
Спецслужби РФ планують провокації до 9 травня, аби звинуватити в них рухи спротиву — «АТЕШ»
Військово-партизанський рух «АТЕШ» заявляє, що російські спецслужби планують провокації до 9 травня, аби звинуватити в них рухи спротиву путінському режиму. Про це рух «АТЕШ» повідомив на своїй сторінці: «Агенти руху «АТЕШ» із різних силових структур РФ передають інформацію про те, що російські спецслужби планують провокації до 9 травня, щоб звинуватити в них рухи спротиву путінському... Запис Спецслужби РФ планують провокації до 9 травня, аби звинуватити в них рухи спротиву — «АТЕШ» спершу з'явиться на Громадське радіо.
we.ua - Спецслужби РФ планують провокації до 9 травня, аби звинуватити в них рухи спротиву — «АТЕШ»
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • «Громадське радіо» — незалежна «розмовна» радіостанція, яка надає неупереджену, об’єктивну та достовірну інформацію й аналіз подій в Україні та світі

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site hromadske.radio.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules