Радіо Свобода - we.ua

Радіо Свобода

we:@radiosvoboda.org
18.9 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
Унаслідок дронової атаки РФ на Сумщині поранені четверо людей – ОВА
Серед поранених – п'ятирічний хлопчик
we.ua - Унаслідок дронової атаки РФ на Сумщині поранені четверо людей – ОВА
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
Британія запровадила санкції проти 135 суден «тіньового флоту»
Також санкції запроваджені проти двох компаній, причетних до перевезення російської нафти
we.ua - Британія запровадила санкції проти 135 суден «тіньового флоту»
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
Посли «Групи семи» заявили про «серйозні занепокоєння» через події навколо НАБУ
Раніше 21 липня Служба безпеки України заявила, що її співробітники спільно з Офісом генерального прокурора «викрили агентурне проникнення ФСБ до Національного антикорупційного бюро України»
we.ua - Посли «Групи семи» заявили про «серйозні занепокоєння» через події навколо НАБУ
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
Зеленський: кожна хвиля атак нагадує про потребу посилення ППО і далекобійних ударів по РФ
Також президент України без додаткових деталей повідомив, що Рустем Умєров, який залишився очільником переговорної групи з російською стороною, доповів, що нова зустріч планується на середу, 23 липня
we.ua - Зеленський: кожна хвиля атак нагадує про потребу посилення ППО і далекобійних ударів по РФ
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
На війні проти України загинув російський «учитель року»
Про смерть Старунова «під час виконання військового обов’язку» повідомив директор школи №1164 та муніципальний депутат Савеловського району Москви Михайло Клочихін
we.ua - На війні проти України загинув російський «учитель року»
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
Зеленський повідомив про «реальний мораторій» на перевірки бізнесу
Президент указав, що «все те, що має підтримати зараз український бізнес і співпрацю партнерів з Україною, має бути швидко й обовʼязково реалізоване»
we.ua - Зеленський повідомив про «реальний мораторій» на перевірки бізнесу
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
67-річного українця з Камчатки звинуватили в «конфіденційній співпраці з іноземною державою»
Валерій Добровольський народився на Житомирщині, а в Україні живуть його сини
we.ua - 67-річного українця з Камчатки звинуватили в «конфіденційній співпраці з іноземною державою»
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
НАБУ: СБУ раніше повідомляла, що не має доказів щодо затриманого співробітника бюро
У бюро наполягають, що отримали усне підтвердження про відсутність доказів щодо свого співробітника, але не змогли здобути письмового підтвердження
we.ua - НАБУ: СБУ раніше повідомляла, що не має доказів щодо затриманого співробітника бюро
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
Правозахисники знають про понад 50 затриманих у справі опозиційного моніторингового каналу в Білорусі – BySol
За даними правозахисного центру «Вясна», у справі «Білоруського Гаюна» вже відбулося щонайменше шість судових процесів
we.ua - Правозахисники знають про понад 50 затриманих у справі опозиційного моніторингового каналу в Білорусі – ВySоl
Радіо Свобода on radiosvoboda.org
Патріархія Грузії заявила про «велике розчарування» рекомендаціями Євросоюзу
Патріархія Грузії пише, що «зміст рекомендацій, даних Європейським Союзом Грузії, викликає серйозне занепокоєння грузинського суспільства і православної церкви»
we.ua - Патріархія Грузії заявила про «велике розчарування» рекомендаціями Євросоюзу
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Радіо Свобода – це служба Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (РВЄ/РС), яка є незалежною медіакорпорацією, котру фінансує Конгрес США через гранти, які надає через Американське агентство глобальних медіа (U.S. Agency for Global Media, USAGM).Наша місія полягає у просуванні демократичних цінностей шляхом надання точних, нецензурованих новин і проведенні відкритих дискусій в країнах, в яких свобода слова перебуває під загрозою і в яких домінує дезінформація. Спроби зовнішнього тиску не впливають на діяльність Радіо Свобода.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site radiosvoboda.org.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules