These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Умєров підсумував дворічну роботу на посаді очільника Міноборони Міністр оборони Рустем Умєров відзвітував про результати своєї дворічної роботи, виділивши шість ключових напрямків та досягнення у стабілізації фронту, розвитку ОПК та цифровізації. Він також наголосив на збільшенні міжнародної допомоги та успіхах у поверненні полонених.
Пагорба Слави радянського окупаційного періоду у Львові більше не буде: ексгумація завершилась, останки перепоховаютьУ Львові завершено ексгумацію тіл радянських військових та співробітників нквс на Пагорбі Слави, виявлено 355 останків. Їх перепоховають на Голосківському кладовищі, а металеві елементи передадуть до музею.
САП відкрила провадження щодо Стефанішиної: що відомоСпеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження за фактами, викладеними у ЗМІ, щодо ймовірних неправомірних дій віцепрем&ароs;єр-міністерки Ольги Стефанішиної. Розслідування стосується можливих зловживань посадовими особами АРМА, де фігурує Стефанішина, зокрема щодо управління Будинком профспілок.
В Чернівцях зросла кількість загиблих після ракетного удару росіян 12 липня У Чернівцях зросла кількість загиблих після російського ракетного удару 12 липня. 74-річний Василь Клипич, мешканець Снятина, помер у лікарні від множинних уламкових поранень.
Фіктивне бронювання та розкрадання в комунальних підприємствах Одеси: провели понад 50 обшуків, є затриманіВ Одесі затримано двох посадовців КП "ЖКС "Порто-Франківський" за фіктивне бронювання 14 осіб та розкрадання бюджетних коштів. Вони також фіктивно оформили понад 50 працівників для привласнення зарплат.
Іракські нафтові родовища декілька днів під ударами невідомих дронівТри нафтові родовища в Іракському Курдистані, що експлуатуються переважно американськими та норвезькими компаніями, зазнали атак безпілотників. Постраждалих немає, але зафіксовано пошкодження об&ароs;єктів.
Ситуація на водоймах: за добу в Україні потонули 12 людей, серед них - дитинаЗа останню добу на водоймах України загинуло 12 осіб, серед них 8-річна дитина у Харкові. З початку минулого року вода забрала життя 463 людей, включаючи 41 дитину.
Загибель у полоні прирівняли до смерті на фронті: держава виплачуватиме сім’ям по 15 млн грнВерховна Рада ухвалила закон №13168, який прирівнює загибель українського військового у ворожому полоні до загибелі на полі бою. Родини загиблих у полоні отримають одноразову грошову допомогу від держави у розмірі щонайменше 15 мільйонів гривень.
Переговори щодо 18 пакету санкцій відбуваються просто зараз - СікорскьийМіністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський висловив оптимізм щодо швидкого ухвалення 18-го пакету санкцій ЄС проти росії. Це станеться попри публічний опір Словаччини, яка заблокувала його напередодні.
"Це неадекватно": українці обурені державним фінансуванням депутата Кузьміних, підозрюваного у хабарництвіНародний депутат Сергій Кузьміних, обвинувачений у хабарництві, отримав понад 2,5 млн грн компенсацій з держбюджету за 2022-2024 роки. Українці висловлюють обурення через фінансування депутата, щодо якого триває кримінальне слідство.
Інформаційне агентство "Українські національні новини" ("УНН") - незалежне українське інформаційне агентство, що спеціалізується на ексклюзивних новинах політичного, економічного і соціального життя України, інших країн світу та інформаційному супроводі аналітичними коментарями виступів представників політичної, економічної і культурної еліт держави, головних подій в країні. Власні аналітичні матеріали, авторські журналістські розслідування, ексклюзивні інтерв'ю.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.