Нікнейм та інформація профілю у WE.UA

Перейдіть до налаштувань Інформації профілю: https://we.ua/settings/info.

Нікнейм

Першим в даній формі йде нікнейм. Даний параметр впливає на адресу Вашої сторінки та за ним можна легко знайти Користувача в системі. Особливо привабливо виглядають адреси з лаконічним нікнеймом, наприклад: https://we.ua/support.

Нікнейм має ряд обмежень:

  • літери латинського алфавіту a-z та символи "-" та "_";
  • довжина від 6 до 20 символів;
  • без зарезервованих системою слів (events, channels, videos, forums, тощо).

Якщо нікнейм з Вашим іменем вже зайнято, спробуйте використати комбінацію імені та прізвища через символ "-".

Інформація про Користувача

Далі в формі йдуть поля, які несуть додаткову інформацію.


З полями "Ім'я" та "Прізвище" все зрозуміло. Ці параметри бачать всі користувачі WE.UA. Використовуйте свої реальні ім'я та прізвище. Видавати себе за інших громадян суворо заборонено. У випадку скарги на Ваш профіль, він буде заблокований, якщо Ви не зможете підтвердити свою особу.

Інформація про стать - другорядна, необхідна виключно для внутрішньої статистики.

Дата народження

Якщо Ви хочете, щоб всі Ваші друзі бачили Вашу дату народження в своїх списках друзів та отримували нагадування про Вас і не пропустили Ваш День народження, заповніть дане поле. Хочете зберігати в секреті свій вік і День народження, залиште це поле пустим, або очистьте його.

Країна і місто

Виключно опціональні параметри на випадок, якщо Ви хочете щоб Вас було легше знайти в глобальному пошуку користувачів (наразі цей функціонал тимчасово закрито). Дані параметри виводяться на Вашій персональній сторінці.

Короткий опис "Про себе"

Даний текст також буде виводитись на Вашій персональній сторінці і може містити адреси посилань на сторінки, адреси посилань на фото чи відео з YouTube. Ви могли собі уявити статуси з відео?

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил