Принцип публічності та відповідальності

Ми формулюємо принцип публічності та відповідальності наступним чином:

Якщо Ви не готові підписати публічно оприлюднені дані своїм реальним прізвищем та іменем і нести повну правову відповідальність за матеріал, то це означає, що Ваші дані є сумнівними і їм не місце на WE.UA.

Коли Ви оприлюднюєте на we.ua допис, коментар графічний, аудіо-, відео-, чи будь-який цифровий файл, Ви робите це публічно, усвідомлено і цілеспрямовано, то ж несете ПОВНУ відповідальність за вміст даного матеріалу та достовірність інформації в ньому.

Кожен публічний матеріал Користувача на WE.UA є продуктом інтелектуальної власності його Автора і належить тільки йому (або його правонаступникам в окремих випадках). Контент на сайті we.ua належить Авторам контенту. WE.UA не претендує на контент, авторські, чи суміжні права на результати творчості Авторів і не несе відповідальності за оприлюднений матеріал. Будь-які претензії Авторів, щодо використання їх предметів творчості чи інтелектуальної власності (фрагменти творів, графічні матеріали, відео-фрагменти, тощо) адресуються безпосередньо недобросовісним Користувачам, адміністрація не бере участі у комунікації чи врегулюванні даного виду суперечностей між Користувачами.

Детальніше про Контент Авторів та їх відповідальність описано в окремому розділі.

Повернемось до питань відповідальності та публічності таким тезисом:

Над кожним матеріалом, кожним дописом чи світлиною має стояти ім'я відповідальної особи. Якщо Відповідального встановити неможливо, то дану інформацію слід вважати сумнівною.

Цей принцип підкреслює необхідність усвідомлення власної відповідальності за цифровий контент і можливу шкоду і ризики, які він може заподіяти будь-яким іншим особам.

То ж, закликаємо всіх Користувачів WE.UA до взаємоповаги, ввічливості і поваги до гідності громадян та прав інтелектуальної власності Авторів цифрового контенту. За все опубліковане публічно має наступати публічна відповідальність (в т.ч. згідно ЦПК України).

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил