У стосунках дуже корисним буває час від часу ″вимикати звук″.
Пропускати повз вуха все те, що говорить партнер, і спостерігати за тим, що він робить. Іноді люди словами, немов бронею, прикривають те, про що хоче сказати серце. Хтось у пориві гніву каже, що ненавидить, а сам не боїться ризикнути своїм благополуччям і навіть життям заради іншого. А хтось заливає людині у вуха єлейні, витіюваті фрази, тримаючи за спиною гостро відточений ніж, бо в глибині душі давно хоче зробити їй дуже боляче.
Приєднатися ➡️ Психологія стосунків