їж, читай, смійся на we.ua
Холодильник в стилі "а ви точно веган?"

А що ще я могла купити на чорну п'ятницю, як не їжу))
  • Холодильник в стилі
Про канал

замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво

Створено: 23 травня 2024
Відповідальні: ліза м

Що не так з цим дописом?

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил

Повернутись до авторизації