А тіло памʼятає кожен шрам
І кожен крок, що не пішов на користь,
Памʼятає…
Я не належу зовсім
Ні його вустам,
Ні людям, що мене не знають.
А тіло реагує на Усе,
Що непомітно було, є і буде.
Воно пробачить, мила,
Та не все,
Бо в кожного все ж є ліміт терпіння.
Чужого віддане боготворіння…
А власне вже яке у списку?
Турботу тіло памʼятає теж.
Люби його,
Люби без меж
Таким як є,
Цінуй всі його риси.
Недосконале часом може буть,
А все ж…
Тобі в нім жить.
Іди із ним на компроміси.
Запамʼятай,
Воно — твоє.
Воно без тебе жить не зможе.
Частково визначає
Хто ти є
Й чекає, поки й ти йому
Поможеш.
Бути для когось людиною-затишком,
Людиною-спокоєм,
Тою, що йде вперед,
Не зважаючи
Й не чекаючи…
Знати і чітко бачити
Постаті навкруги
І свої береги
Захищати й оберігати
Для теплих
Безмежних
Людей…
Ті, кого можу біля грудей
Прихистити обіймами,
Знають, якою ціною цей спокій дістався,
І не порушать його навіть подихом.
І коли дощ малює на вікнах свої картини,
Він бачить серце тієї людини,
Що дивиться на його твори.
Дощ приходить, щоб ти попрощався з болем.
Я от думаю…
Чи додавати сюди мої відео з віршами? До цього вони постились лише в інсті. Що думаєте? 🧐
За крок до того, як стане легше,
Завжди стає набагато важче,
Аби обдумати весь маршрут
І його цінність,
Витрату сил.
На мілині так багато брил…
Вони розбились об ці думки.
Як часто ми розвертаємось
Подумки
Так і не взнавши,
Що там, за мить?
А раптом тобі
Все-таки
Пощастить?
Крила моєї надії —
Сила мого «не вмію,
Але ще є час навчитись».
Бачити далі —
Аби не стомитись
Любити усе нове.
В мені посміхається
Щось живе.
Щось яскраво жевріє,
Аби тільки втілити
Мрію.
Вірю
В її здійснення.
Люди творять своє
Сьогодення
У музиці переплетінь,
Енергії воєдино.
Ти тут,
Ти живеш,
Моя Україно.
В кожній маленькій іскорці
Жевріє твій вогонь.
В усій цій синергії світу —
Запах твоїх долонь,
Тепло від твоїх обіймів,
Світло твоїх мереж —
Люди, які тут стрілись,
Без меж
Хтось хоче прогулятись завтра? Тут вже все зелене 😍
Я тебе залюбила вже до вінця.
В темряві бачу риси твого лиця.
Як, можливо, колись, все ж підеш до Отця,
То подякуй йому за мою любов.
Це ж від Нього у мене шалена кров,
А я її всю дарувала тобі.
Все життя то у спокої, то в боротьбі…
І натхненна мрія про вічний мир…
Я його таки чула з тобою.
Привіт.
Я тут нарешті усе відпустила.
Все, що не дало мені тії крила,
Тільки моє особисте падіння…
Господи, дякую за терпіння
І за те, що вертаєш мені
Вірний шлях,
Що коли я ходжу зовсім по краях,
Ти малюєш мені майбутнє.
Дякую за тривоги,
Коли воно вже відсутнє
І нові дороги,
Аби торувати цей шлях
Із життя.
Дякую, за почуття,
Що мені аж до тімені
Відчувались.
За думки, що ночами мені підкрадались
І за те, що не було,
Від мене сховалось,
Бо я була не готова.
Дякую, за турботу.
Дякую, за життя.
Я нарешті готова у ньому Жити.

Знайти себе у тиші ночі,
Відчути сутність глибини…
Ніхто не зна тої вини,
Що ти в собі давно ховаєш…
З дитинства, мабуть, все в руках тримаєш
Себе, свої емоції, страхи, молитви…
Ти ж так стомилась від гонитви
За собою ж…
Дівчинко-дівчинко,
Шо ти з собою
Коїш?
Пробач.
Час уже це відпустити.
Далі так більше не можна.
Досить себе гнітити.
Ти ж зовсім не безбожна,
Знаєш, що так було треба,
Минулого не вернеш.
В тобі досі є потреба —
Позбутися від цих меж.
Я буду тут з тобою.
Я тебе збережу.
І захищу від всього.
Ти більше не сама.
Бачиш? Немає зброї.
Ні куль, ні ножів нема.
Немає і слів, що ранять.
Ти більше не сама.
Я обіймаю ніжно
Кожен дитячий шрам,
Кожну твою сльозинку.
Чуєш? Будь тут, не там.
Там тобі досі страшно.
Знаю. Я поряд, тут.
Ти була так відважна…
Влаштовуй уже свій бунт
Проти усіх і всього.
Право ти маєш, все ж…
Випусти все на волю —
Так лиш себе збережеш.
Я розумію, важко…
Важко, але я тут.
Ти — одинока пташка,
Згублена в сотні пут…
Та ми це розплутаєм, звісно.
З часом усе розберем.
Ти тільки не будь там, де тісно…
Ти гідна любові без меж.
Щастя вже близько. Стеж.
Чом би нам не кохатися
Із цим світом?
Стати тілесно й духовно
Єдиним Цілим.
Пітьма не буває лише пітьмою,
Танцює зі світлом.
Чорне завжди розділяється
Білим.
Відпустити легко,
Завжди,
Якщо не тримаєш.
Дихаєш вільно
І
Відпускаєш…
Так просто)
Вся суть у тому, щоб просто любити
Кожен предмет, що тримаєш в руках.
Що мені зараз зробити,
Щоб не загубити?
Як стати тим,
Хто прожене цей страх
Бути зламаним?
Всі колись це відчували.
Всі проходили.
Кожен по-своєму все ж,
Але всі через це пройшли.
І вижили.
Щось в цьому віднайшли.
Пішли далі, куди б не дійшли,
Якщо б не спустилися на глибину.
Без відчуття шаленого
«Я тону!»
Не було б цього вираженого бажання жити,
Вижити,
В будь-яку ціну.
Якщо раптом щось піде не так…
Я загину?
І рідко ж трапляється відповідь
«Так».
І коли всі навколо
Кричать у моїй голові
«Тут тобі вже не місце!»
Я розвертаюсь
І йду.
Повертаюсь
До себе.
Відновлюю сили,
Щоб жити далі.
Життя так циклічно показує всі деталі,
Де я обирала жити для когось…
Бо з собою важко.
З собою
Важко.
Але це вартує більше,
Робить мене цінніше
Для себе.
І не так легко вплинути,
Перекрити дорогу,
Статися знов на шляху…
Комусь, кому буде вигідно
Тримати мене в полі зору.
Люди, з якими я вибрала
Розділити дорогу,
Не захищатися,
Скинула свою зброю,
Ніколи не роблять мене
Зручною.
Тож я знов повертаюсь.
Щоб стати ще більш живою.
Як бачиш, мені тут без тебе тісно.
Ти розширюєш мій кругозір.
Я чекаю й люблю, ненавмисно,
Просто звичка занурюватись у цей вир
Почуттів,
Які линуть до тебе.
Як бачиш, мені тут без тебе важко.
Мені прохолодно ночами самій.
Сумую, тужу, часом дуже тяжко
Згадати: ось-ось вже була коло мрій…
І раптом мрії змінились.
Не затишно.
Іноді не до сну.
Іноді не до їжі.
Іноді не до себе самої навіть
Звертаюсь
До інших людей.
З тобою було яскравіше.
Поряд з тобою хочеться жить,
Малювати свободу, творить…
Хочеться це повернути.
Що сказати, мені не спалось 😅
Будь моїм світлом,
Тилом,
Закутком.
Будь мені вітром
Попутним,
В спину дми.
Ми дочекались з тобою весни,
Та вона не дала нам достатньо затишку.
Я живу на умовному
Залишку
Тієї любові,
Що рухала нас вперед.
Твої ніжні слова
Як мед.
Швидше б тебе пригорнути до себе…
Я скучила.
Перш, ніж бути комусь притулком,
Постарайся в собі збудувати дім,
Щоб залишитись в затишку,
Коли хтось його покидає.
Без цього душа дуже часто страждає,
Коли людини бажаної поряд немає.
Не відпускає.
Ти мені снишся.
Здається, я й досі сплю.
Я тебе сильно,
До кінчиків пальців,
Люблю.
Тримаю опору в собі,
Аби вірити і чекати.
Хай би що,
В горі й в радості,
Я продовжу
Тебе
Кохати.
Без тебе мені неспокійно.
Ні їсти, ні спати — зась.
З тобою під боком — надійно,
А зараз лиш слово «Тримайсь».
Чекаю, надіюсь, вірю.
Лиш руки і голос — тремтять.
Люблю і плекаю надію —
Недовго мені ще чекать.
Мій дім, океан, мій Всесвіт.
Без тебе і я — не я.
Чекаю на тебе вдома,
Сказати, що я — твоя.
І недосяжні кордони істини
Поки сам собі не наврочиш,
Не визнаєш,
Що в усьому був винен ти.
Закрути поміцніше
Гвинти ці у памʼяті.
Я полюбила тишу.
Гуляти на самоті й розмовляти зі своїм світом.
Я полюбила простір, в якому думки лиш мої,
Тож
Я їх собі залишу
В цій глибині, куди швидкість навколишніх не доходить.
Протоптана стежка далеко не завжди тебе заводить
Туди, куди пройшов той,
Хто її протоптав.
Гарантії тої ніхто ще нікому не дав.
А ти топчи там, де тобі заманеться.
Так, як ти сам захочеш.
Розум не завжди віє Твої думки.
Серця дослухайся, тихо лиш, пошепки…
Ти — сам собі диво наврочиш,
Якщо вмієш почути, вислухати сам себе.