Російські дрони атакували центр Конотопа: є пораненіРосійські війська здійснили чергову атаку на Сумщину, поціливши по місту Конотоп. Окупанти спрямували безпілотники на цивільну інфраструктуру в самому центрі населеного пункту. Про таке повідомляє очільник Сумської ОВА Олег Григоров.Внаслідок ворожого нальоту зафіксовано руйнування та травмування мирних мешканців. Наразі відомо щонайменше про двох поранених – жінку та чоловіка. [sосіаl tyре="tеlеgrаm" url="httрs://t.mе/kоnоtорtоdаyр/659"]За інформацією з місця події, у чоловіка тяжка травма, медики надають йому всю необхідну екстрену допомогу.[sосіаl tyре="tеlеgrаm" url="httрs://t.mе/kоnоtорtоdаyр/656"]Усі остаточні наслідки та обсяги руйнувань від удару наразі з'ясовуються. На місці влучань працюють відповідні служби.Нагадаємо, що внаслідок ворожих ударів по Сумщині загинули три людини, серед яких дитина, а ще 13 мирних жителів дістали поранення різного ступеня тяжкості. За даними правоохоронців, ворог бив прицільно по цивільній інфраструктурі та житлових кварталах.Читайте також: Окупанти атакували два навчальні заклади на Сумщині: є постраждала
Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.Підтримайте "5 канал" на "Патреоні".
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Теlеgrаm. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhаtsАрр. Для англомовної аудиторії маємо WhаtsАрр англійською
Go to 5.ua