росіяни ночують у чергах за паливом і скаржаться на повний колапс
Мешканці країни-агресорки росії продовжують відчувати на собі наслідки українських атак. росіяни у різних містах вишикувались у кілометрові черги на заправках. Люди змушені чекати всю ніч, щоб отримати пальне.
Частина водіїв ночує біля АЗС, однак навіть після багатогодинного очікування не можуть заправити автівки.
А тим часом цієї ночі СБУ вдруге за місяць завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Второво» у Володимирській області рф.
Ця станція є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів.
✅ Ми у WhatsApp | Telegram | Viber
https://invite.viber.com/?g2=AQAPSUc0cPeOJUs8mkgqYKiJ3B5GnagWd2O6q30RDVlbvfEaSQdZ/Mb43hzugV1D