Вдалося повернути додому ще сімох цивільних громадян України, яких росія роками незаконно утримувала у неволі
На рідну землю повернулися українці віком від 35 до 66 років. Усіх їх росіяни незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей. Щодо Київщини — це саме Бучанський район, де окупанти у 2022 році чинили звірства.
Одного із українців росіяни викрали з власної домівки лише тому, що його син служить у Збройних Силах України. Іншого українця — прямо з місця роботи, сільського господарства, де він перебував на момент російського вторгнення.
✅ Ми у WhatsApp | Telegram | Viber
https://invite.viber.com/?g2=AQAPSUc0cPeOJUs8mkgqYKiJ3B5GnagWd2O6q30RDVlbvfEaSQdZ/Mb43hzugV1D