These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Обсяги виробництва безпілотників у Росії зростають, і, за деякими даними, Москва незабаром зможе запускати Україною більше тисячі БПЛА за одну ніч. Експерти в Києві попереджають, що в певний момент країна може з цим не впоратися.
У 30 річниці страшного геноциду боснійців у Сребрениці ВВС Україна нагадує, як майже в той самий час українські миротворці врятували тисячі людей від такої ж різанини. Але про той подвиг мало хто знає.
Цього тижня світ вшановує 30-ту річницю масового вбивства понад 8000 мусульманських чоловіків і хлопчиків у місті Сребрениця, що в Боснії і Герцеговині.
Майже 60 депортованих Росією українців застрягли на російсько-грузинському кордоні і змушені постійно перебувати в підвальному приміщенні. Єдиний для них вихід - повернення в Україну через Грузію і Молдову. Але з початку липня і цей маршрут закрився, наголошують правозахисники.
Володимир Путін відкрито ігнорує розчарування в ньому Дональда Трампа, оскільки вірить у здатність російської армії прорвати фронт і остаточно зломити Україну, пише Nеw Yоrk Тіmеs. При цьому Кремль пропонує США "новий, інший підхід" до врегулювання війни.
Слова президента Польщі про те, що українці нібито вважають "своїм" польський аеропорт "Жешув" та автомагістралі, по яких в Україну доставляють військову допомогу, викликали обурення в українських медіа. Що саме він мав на увазі і чому вони пролунали?
В Індії арештували директорку школи та її асистентку, які начебто роздягли учениць догола, щоб перевірити, чи є у них менструація, після того як у туалеті побачили плями крові.