❗ Увага! Шахраї розробили сайт-сміттярку, який мімікрує під “Дію” та “Приватбанк”, щоб викрасти гроші довірливих людей.
❌ У фальшивому повідомленні йдеться про те, що “благодійний фонд ПриватБанку отримав грант від уряду Японії”. А тому тепер, мовляв, кожен охочий може отримати 6500 гривень допомоги від ООН.
Вам не почулося, причинно-наслідковий зв’язок саме такий. Ба більше, стверджують також, що послуга розроблена Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством розвитку громад та за підтримки USAID. Це не повний перелік фейкових благодійників. Усе це здобрено логотипами справжніх організацій.
Очевидно, що гучні назви згадують не даремно. Аферисти сподіваються, що таким чином їхній сайт виглядатиме солідніше та викликатиме більше довіри у відвідувачів. Просувають шахрайську схему через рекламу в соцмережах.
❗️ Це звичайнісінький фішинг!
Схема стара, як світ. Щоб отримати фінансову допомогу, вам пропонують перейти на сайт “Приватбанку” або “Дії” та ввести свої персональні дані, зокрема реквізити банківської картки.
✅ Якщо не бути уважними, можна дійсно подумати, що потрапили на справжню банківську сторінку — дизайн майже ідентичний. Проте, якщо звернути увагу на url-адресу, можна помітити, що це геть сторонній ресурс. У цьому випадку — сміттярка “glavnoepravilo” та “morehoses1”.
Зазвичай інтернет-провідник виявляє оманливі сайти автоматично і попереджає користувачів про небезпеку. Проте це не обов’язково, особливо, якщо у вас неліцензійні або не оновлені програми.
🦉 Не існує ідеального захисту, тож краще не ризикувати і не переходити за сумнівними посиланням взагалі.
❤️Підтримати нас лайками та поширеннями на фейсбуці можна за покликанням. Дякуємо вам за довіру!🖤
https://www.facebook.com/share/p/1Cpiqn2rbA/
... More