Цікавості - we.ua

Цікавості

we:@cikavosti.com

4 thous. of news

These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.

Атогепант допоміг при мігрені з першого дня прийому

Річард Ліптон з Медичного коледжу Альберта Ейнштейна та міжнародна команда дослідників опублікували результати трьох клінічних випробувань третьої фази (АDVАNСЕ, ЕLЕVАТЕ і РRОGRЕSS), які продемонстрували ефективність препарату атогепанта для профілактики мігрені. Учасники досліджень, які мали мігрень понад рік із 4–14 днями нападів на місяць, показали значне зменшення частоти нападів та поліпшення якості життя вже в перший … Стаття Атогепант допоміг при мігрені з першого дня прийому з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - Атогепант допоміг при мігрені з першого дня прийому

З’ясувалося, як відсутність інтимних стосунків впливає на чоловіче здоров’я

Тривале утримання від сексу або мастурбації може негативно вплинути на фізичний та емоційний стан. Експерти розповіли, до чого призводить брак інтимної близькості. Інтимне життя відіграє важливу роль не тільки у стосунках, а й у підтримці здоров’я. За словами доктора Тари Суіньяттічайпорн, професора Університету Каліфорнії у Фуллертоні, відсутність сексу або мастурбації навіть протягом місяця здатна викликати … Стаття З’ясувалося, як відсутність інтимних стосунків впливає на чоловіче здоров’я з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - З’ясувалося, як відсутність інтимних стосунків впливає на чоловіче здоров’я

Фізичні вправи та сон покращують пам’ять у літніх людей

Фізична активність у поєднанні з якісним сном забезпечує короткострокове покращення когнітивних функцій у людей літнього віку, що триває до наступного дня, як показало нове дослідження Університетського коледжу Лондона (UСL). Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем. Використовуючи дані 76 учасників віком 50-83 років, які носили трекери активності … Стаття Фізичні вправи та сон покращують пам’ять у літніх людей з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - Фізичні вправи та сон покращують пам’ять у літніх людей

Ходьба знизила ризик розвитку депресії

Міжнародна команда вчених підтвердила зв’язок між щоденною кількістю кроків і зниженням ризику розвитку депресії. Метааналіз 33 досліджень, у яких взяли участь майже 100 тисяч осіб, засвідчив, що фізична активність, зокрема ходьба, має значний позитивний вплив на психічне здоров’я. Дослідження, проведене під керівництвом Бруно Біццозеро-Пероні з Університету Кастилії-Ла-Манчі, показало, що щоденні аеробні навантаження понад 5000 кроків … Стаття Ходьба знизила ризик розвитку депресії з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - Ходьба знизила ризик розвитку депресії

У світі стало більше людей із діагнозом аутизм

Сучасні дані свідчать про суттєве збільшення поширеності розладів аутистичного спектра (РАС), які тепер діагностуються у кожної 127-ї людини у світі, порівняно з кожною 271-ю у 2019 році. Це значне зростання, ймовірно, пов’язане із вдосконаленням діагностики та змінами критеріїв, а не з фактичним збільшенням випадків порушень нервового розвитку. Актуальність проблеми підтверджують глобальні дані: кількість людей із … Стаття У світі стало більше людей із діагнозом аутизм з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - У світі стало більше людей із діагнозом аутизм

Під час сну ми втрачаємо до 480 калорій

Наш організм спалює калорії безперервно, навіть коли ми перебуваємо в стані спокою під час сну. У середньому, за годину сну йде від 50 до 70 калорій, а за вісім годин – близько 480 калорій. Фактори, що впливають на спалювання калорій уві сні Кількість калорій, яку організм витрачає під час сну, залежить від безлічі факторів: Рівень … Стаття Під час сну ми втрачаємо до 480 калорій з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - Під час сну ми втрачаємо до 480 калорій

Вчені перевірили гіпотезу про вроджену мораль (відео)

Новий експеримент з участю 1018 немовлят поставив під сумнів теорію про вроджену здатність розрізняти морально правильні та неправильні дії, яку раніше підтримували психологи. Уміння оцінювати дії як “добрі” чи “злі” вважалося фундаментальною рисою людини. У 2007 році дослідження під керівництвом Кілі Хемлін із Єльського університету показало, що шестимісячні діти обирали “позитивних” персонажів у демонстраціях із … Стаття Вчені перевірили гіпотезу про вроджену мораль (відео) з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - Вчені перевірили гіпотезу про вроджену мораль (відео)

Когнітивні ефекти фізичних навантажень збереглися протягом доби

Дослідження, проведене Мікаелою Блумберг з Лондонського університетського коледжу, показало, що фізична активність та достатній сон позитивно впливають на когнітивні функції людей віком 50-83 років навіть на наступний день. У дослідженні взяли участь 76 осіб без ознак когнітивних порушень. Учасники носили акселерометри протягом восьми днів, що дозволило фіксувати рівень їхньої фізичної активності, та щоденно виконували когнітивні … Стаття Когнітивні ефекти фізичних навантажень збереглися протягом доби з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - Когнітивні ефекти фізичних навантажень збереглися протягом доби

Психологи з’ясували, чому чоловіки заздрять жінкам і навпаки

Вчені з Остравського університету (Чехія) вивчили гендерну заздрість, яка виникає через уявлення про переваги та якості протилежної статі. У дослідженні взяли участь 1769 осіб віком від 15 років, які визначили три основні категорії причин заздрості: соціальні привілеї, фізичні та психологічні особливості. Результати опубліковані в Frоntіеrs іn Рsyсhоlоgy. Жінки заздрили чоловікам через передбачувані соціальні привілеї, такі … Стаття Психологи з’ясували, чому чоловіки заздрять жінкам і навпаки з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - Психологи з’ясували, чому чоловіки заздрять жінкам і навпаки

Учені розповіли про зв’язок пози сну із зарплатою та успіхом людей

Дослідження показують, що вибір пози для сну може впливати на кар’єрний успіх, продуктивність і навіть рівень доходів. У дослідженні компанії ВеdSlаts, яке охопило понад 5000 професіоналів, виявлено, що звички сну, включаючи позицію тіла, можуть бути пов’язані з особистими рисами, такими як рішучість і впевненість. Найуспішніші респонденти частіше сплять у позі «вільного падіння» (на животі з … Стаття Учені розповіли про зв’язок пози сну із зарплатою та успіхом людей з'явилася спочатку на Цікавості.
we.ua - Учені розповіли про зв’язок пози сну із зарплатою та успіхом людей

About channel

  • Пізнавальний інтернет журнал

    Responsible: editorial office of the site cikavosti.com

What is wrong with this post?