їж, читай, смійся on we.ua
Буряковий морс!

1. В мене був маленький бурячок трохи більше лимона та третина власне лимона. Вийшло десь 800 мл морсу
2. Я сучасна людина з блендером, тож довгий етап натирання буряка було пропущено
3. Витискати сік виявилося доволі легко, якщо робити це, стискаючи бурякові купки двома руками. Скільки вийшло - на другій фотці.
4. Я маю замість очей вареники і прочитала замість 10-20 хвилин 20-30. В результаті морс переварила і з'явився специфічний запах вареного буряка.
5. До того запах скоріше нагадував ягідний. Смак теж нагадує ягідний, найближче до гранату :) гранат я обожнюю, тож і цей морс я вподобала.

Загалом, мої очікування перевершені, рекомендую)

#готую
  • Буряковий морс!1. В мене був маленький бурячок трохи більше лимона та третина власне лимона. Вийшло десь 800 мл морсу2. Я суч... - їж, читай, смійся on we.ua
  • Буряковий морс!1. В мене був маленький бурячок трохи більше лимона та третина власне лимона. Вийшло десь 800 мл морсу2. Я суч... - їж, читай, смійся on we.ua
About channel

замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво

Created: 23 May 2024
Responsible: ліза м

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization