їж, читай, смійся on we.ua
Я купила цю сиворотку з великою знижкою через те, що паперова упаковка була дуже побита (скло ціле).
Тепер я побачила її повну ціну... і не хочу її так щедро використовувати, як до цього 🫣
Капець. А за що? Ну, так, вона зволожує без помітної липкості. Зволоження рівня "ну, зволожило" без вау-ефектів якогось глибинного наповнення вологою, просто приємненько. Ще й пег в складі. (PEG є насправді безпечним в тих концентраціях, що є в косметиці, але може забруднювати довкілля + може не підходити чутливій шкірі)
По суті, такий ефект багато що дає. Чому СТІЛЬКИ? 🫣🫣🫣
  • Я купила цю сиворотку з великою знижкою через те, що паперова упаковка була дуже побита (скло ціле).Тепер я побачила її повну ц... - їж, читай, смійся on we.ua
About channel

замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво

Created: 23 May 2024
Responsible: ліза м

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization