їж, читай, смійся on we.ua
Розповідь про підтримку Розетки у двох частинах.
Тааак, питання таке, що можна самим відповідь знайти (що я потім і зробили), але, може, ну... щось краще підкажуть. Бо те що на сайті знайшлося дуже незручне.
  • Розповідь про підтримку Розетки у двох частинах. Тааак, питання таке, що можна самим відповідь знайти (що я потім і зробили), а... - їж, читай, смійся on we.ua
About channel

замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво

Created: 23 May 2024
Responsible: ліза м

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization