Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
38 thous. of news
Еспресо on espreso.tv
Росіянам не вистачить ресурсів для прориву на Суми, - Dеfеnsе Ехрrеss
Про це в ефірі Еспресо сказав військовий експерт Dеfеnsе Ехрrеss Іван Киричевський."Якщо росіяни не змогли перетворити на випалену пустелю східне прикордоння Сумщини - зокрема, десятикілометрову зону, місто Глухів та весь Глухівський район - попри те, що на той момент там була значно гірша ситуація, то чому вони мали б змогти зробити це зараз із північчю Сумщини, де ситуація вже покращилася", - зазначив Киричевський.За словами військового експерта, на Сумщині є проблеми з протиповітряною обороною та відповідним прикриттям. Але де їх у нас немає?"50 тисяч особового складу - це замало для навіть повільного прориву у напрямку Сум. Щоб наступати на Суми в такому ж режимі, в якому росіяни змогли взяти Авдіївку, їм потрібно зосередити угруповання чисельністю приблизно 150 тисяч і витратити на це не менше ніж дев'ять місяців", - вважає Киричевський.Військовий експерт також додав, що для Сумщини є реальна загроза російських терористичних обстрілів."Але перетворити велику область на випалену землю й зробити її буквально непридатною до життя за наказом Путіна - вони не зможуть. Це перебільшення", - наголосив Киричевський.Окупанти створюють додаткові зони напруження, зокрема на українському кордоні, щоб змусити Сили оборони перекидати резерви з інших напрямків.Голова Сумської ОВА Олег Григоров 29 травня поінформував, що ситуація на лінії фронту мінлива, і противник намагається закріпитись у прикордоних селах.Просування ворога в Біловодах і Локні на Сумщині не є останніми і активність росіян з кожним днем посилюється. Постійний тиск піхотою дається в знаки, а попередні успіхи дають мотивацію окупантам їх розвивати. 
we.ua - Росіянам не вистачить ресурсів для прориву на Суми, - Dеfеnsе Ехрrеss
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules