Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.Офіційно про приєднання оголосили під час Ukrаіnе Rесоvеry Соnfеrеnсе у Римі. До цього країна долучалася до ініціативи в статусі спостерігача."Україна демонструє вражаючу здатність захищати цивільну та критичну інфраструктуру, державні установи й бізнес від російських кібератак. Талліннський механізм — ключовий інструмент міжнародної підтримки, який допомагає Україні протистояти цим атакам та водночас будувати довгострокову цифрову стійкість. Норвезький уряд виділяє 25 мільйонів крон щороку на цей напрям у межах цивільного компонента Програми імені Нансена. Ця підтримка є довгостроковою і масштабованою", — заявив Еспен Барт Ейде, міністр закордонних справ Норвегії.У межах партнерства до кінця 2025 року Норвегія планує надати понад 100 мільйонів гривень (25 мільйонів норвезьких крон). Кошти спрямують на підтримку проєктів, які підвищують кіберстійкість цивільної та критичної інфраструктури України.Довідково. Талліннський механізм започаткований у 2023 році як ключовий інструмент координації міжнародної технічної допомоги у сфері кібербезпеки. До ініціативи приєдналися: Велика Британія, Данія, Естонія, Італія, Канада, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Франція, Швеція — і тепер Норвегія. Європейський Союз, НАТО та Світовий банк беруть участь як офіційні спостерігачі.Шведське агентство з міжнародного розвитку Sіdа виділило понад 590 мільйонів гривень на посилення кібербезпеки України.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.