Про це в ефірі Еспресо сказав співзасновник організації "Ізраїльські друзі України" В'ячеслав Фельдман."Ізраїль наразі досить успішно справляється. І є проблема лише з одним об'єктом ядерної іранської програми - це об'єкт "Фордо". Він розташований на великій глибині під землею, і існують сумніви, що навіть американська "мати всіх бомб" зможе вразити цей об'єкт. Проте Ізраїль не виключає можливості проведення наземної операції силами спецназу на цьому об'єкті", - зазначив Фельдман.За словами співзасновника організації "Ізраїльські друзі України", з початку війни з Іраном уже 14 великих американських транспортних літаків приземлилися в Ізраїлі, що свідчить про постачання зброї зі США. Але Ізраїль немає носіїв для бомби GВU-57."В Ізраїлю немає носіїв для такої зброї. Потрібен стратегічний бомбардувальник типу В-2. Можливо також застосування такої бомби з транспортного літака типу Неrсulеs. Американці не впевнені щодо ефективності застосування цієї бомби - навіть у тому, чи вона взагалі спрацює, адже її ніколи не використовували в бойових умовах, лише на полігонах. У будь-якому разі Ізраїль налаштований зупинити ядерну програму Ірану самостійно або за підтримки США, адже іншого виходу в нас немає", - додав Фельдман.18 червня верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї пригрозив, що можливе військове втручання США у конфлікт з Ізраїлем матиме серйозні непоправні наслідки. Того ж дня під час спілкування із журналістами Дональд Трамп ухилився від прямої відповіді на запитання щодо можливого удару США по ядерних об’єктах Ірану.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.