Про це повідомляє Вlооmbеrg. Зазначається, що засудження до одного року та восьми місяців за ґратами не передбачає заборони Імамоглу займатися політикою. Очікується, що мер Стамбула оскаржить це рішення і вирок не набере чинності, доки не будуть вичерпані всі законні засоби його оскарження.У Туреччині вироки до двох років зазвичай замінюються штрафами. Однак Імамоглу загрожує низка інших судових процесів. Також залишається ризик, що в інших справах йому можуть заборонити займатися політичною діяльністю.Імамоглу вважається головним суперником президента Реджепа Таїпа Ердогана, який править країною вже 22 роки. Наступні вибори президента в Туреччині мають відбутися у 2028 році, але можуть бути призначені раніше.Нагадаємо, 19 березня в ході масштабної антикорупційної кампанії в Туреччині затримали мера Стамбула Екрема Імамоглу. 23 березня суд у Туреччині ухвалив рішення про взяття під варту Екрема Імамоглу, якого підозрюють у корупції та тероризмі.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.