Про це він написав у телеграм.Особливу увагу, за словами глави держави, приділено Покровському напрямку, де лише за добу зафіксовано 51 бойове зіткнення. Українські сили продовжують утримувати позиції та знищувати окупантів.Сумщина залишається пріоритетом для ворога, однак, за словами Зеленського, українським військам вдалося зірвати російський план щодо прориву з прикордоння. Президент подякував Головнокомандувачу та військовим за ефективну оборону й зазначив, що українські підрозділи поступово витісняють російські сили з регіону.Крім того, Зеленський повідомив, що за тиждень вдалося поповнити обмінний фонд, а удари по російській території тривають.Під час наради також обговорювалися потреби підрозділів у конкретних видах озброєння, питання постачання будуть предметом розмов глави держави з партнерами вже наступного тижня.Окреме доручення отримав секретар РНБО – щодо залучення зовнішнього фінансування на виробництво дронів. Президент відзначив, що виробництво безпілотників у 2025 році значно перевищить очікувані раніше обсяги.Також прозвучала доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки – йшлося про вплив санкцій на економіку Росії та нові напрямки тиску, які можуть мати додатковий ефект.Керівник ГУР, за словами президента, також прозвітував – без деталей, але з упевненістю, що агресор "відчує все саме так, як потрібно".У суботу, 26 липня, росіяни заявили про наліт безпілотників на низку регіонів. Однією з цілей став Ставропольський радіозавод "Сигнал" - один з найбільших у РФ виробників радіоелектроніки.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.