Тому в цих країнах уряди формуються і розпускаються не через втрату довіри суспільства чи накопичені претензії з боку парламентарів, а лише тому, що так захотів президент. Власне, це і є ознака автократії: воля народу підмінюється одноосібною волею автократа.В Україні, звісно, все не так. Українські депутати — не безвольні виконавці, як у Росії. Читайте також: Коли крадуть надію…Саме тому в нашій Конституції чітко зазначено: не президент, а коаліція переможців на виборах до Верховної Ради визначає, хто має бути наступним прем’єр-міністром. Саме коаліція висуває кандидатуру майбутнього керівника уряду і несе політичну відповідальність за його діяльність.Наскільки управлінські практики української влади відрізняються від російського авторитарного сценарію, ми можемо спостерігати в прямому ефірі просто зараз.ДжерелоПро автора. Микола Княжицький, журналіст, народний депутат УкраїниРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів чи колонок.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.