Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
38.6 thous. of news
Еспресо on espreso.tv
Путін впевнений у своїй перемозі і готовий воювати щонайменше до кінця 2025 року, - розвідка США
Про це йдеться у щорічному звіті "Оцінка глобальних загроз - 2025", підготованому Управлінням воєнної розвідки США (DІА) для Конгресу США станом на 11 травня 2025 року."Президент Росії Володимир Путін розглядає війну в Україні як екзистенційну боротьбу проти Заходу, яка визначить місце Росії у світі, утримання Путіна при владі та його історичну спадщину. Він залишається впевненим в остаточній перемозі Росії в Україні та готовий використовувати військову силу щонайменше до кінця 2025 року", - йдеться у звіті.Крім того, Путін залишається непохитним у своїй вимозі, щоб Україні було назавжди заборонено вступати до Організації Північноатлантичного договору (НАТО), наполягаючи, щоб Київ вивів усі свої сили з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.Читайте також: Верещук: усі ми повинні готуватися до війни, навіть дітиВодночас в американській розвідці вважають, що Росія "майже напевно" прагне уникнути прямого конфлікту з НАТО, оскільки вважає свої сили недостатніми для перемоги у військовому протистоянні з Альянсом.У звіті також зазначається, що війна проти України є частиною ширшої стратегії російського диктатора з повернення престижу та глобального впливу, які, на його думку, Росія втратила після розпаду Радянського Союзу в 1991 році.Серед ключових цілей Путіна - "подальший розділ Української держави" та встановлення контролю над чисельністю Збройних Сил України."За відсутності переговорного врегулювання або, як варіант, потужної західної допомоги, перспективи на полі бою, ймовірно, продовжуватимуть повільно змінюватися на користь Росії у 2025 році, хоча російські здобутки на полі бою сповільнюються і супроводжуються великими втратами особового складу та техніки", - додали у розвідці США.19 травня президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Трамп заявив, що Росія та Україна негайно розпочнуть переговори щодо припинення вогню та завершення війни. Також президент США поговорив із Зеленським.Трамп під час телефонної розмови з європейськими лідерами визнав, що російський диктатор Володимир Путін не готовий завершувати війну в Україні, оскільки вважає, що він перемагає.
we.ua - Путін впевнений у своїй перемозі і готовий воювати щонайменше до кінця 2025 року, - розвідка США
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules