Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
38.1 thous. of news
Еспресо on espreso.tv
Баку ламає "базові налаштування" Росії
Азербайджан наразі продовжує виховувати Кремль. Лише можу уявити рівень істерики в Москві від чергової "другосортної" країни, яка б'є по "базових налаштуваннях" РФ.  Пострадянський простір досі сприймається РФ як територія, де російська імперська машина повинна мочитися своєю політичною сечею. "Мітити" її цей вошивий скажений пес звик без зупинки та остраху відстрілу. Але вакцина проти путінської шлункової жовчі таки існує.   Читайте також: Антиросійський демарш Азербайджану. Чому це наша війна такожДля РФ найбільш дошкульні та болючі удари саме з боку колишніх радянських республік, особливо від України, Казахстану та Азербайджану — держав, які найбільш послідовно та ефективно здійснили реальну суверенізацію та збалансування (або повний демонтаж) російського впливу. Україна — з рухом в ЄС, Казахстан — поглядом на Китай, Азербайджан — коаліцією з Туреччиною.ДжерелоПро автора. Олег Постернак, політтехнолог, політичний консультант, член Асоціації професійних політичних консультантів УкраїниРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
we.ua - Баку ламає базові налаштування Росії
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules