Перший — наприкінці весни 2022 року, другий — наприкінці осені того ж року.Але Путін відомий тим, що з усіх варіантів завжди обирає найгірший. Тому замість вискочити з награбованим чужим та зберегти своє, він вирішив дотиснути жертву, попри свої втрати.Третій (можливо останній) шанс залишитися "при своїх" йому зараз подарував Трамп. Вікно відчинилося 20 січня і зачиняється 9 травня. Теоретично, у Путіна ще є час для мегафінту прямо під своє свято побєдобєсія.Читайте також: Росія — не СРСР. Набагато слабша. Їх чекає страшний кінецьОднак щось мені підказує, що Путін ухвалив рішення накласти купу на пропозицію Трампа і піти на нове коло ескалації — до кінця осені 2025 року.Отже, якщо в присутності сюзерена — імператора Сі — не будуть сказані неочікувані слова про мир, це означатиме одне.Що Росія вирішила вести війну до кінця. Свого. Невідворотного.ДжерелоПро автора: Сергій Громенко, журналіст, експерт з безпекових питаньРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.