Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
37.9 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Еспресо on espreso.tv
Перед виходом останнього фільму "Абатства Даунтон" Bonhams виставить на аукціон костюми та реквізит
Про це повідомляє АrtNеws.З нагоди виходу третього та останнього фільму "Абатство Даунтон" у вересні, Воnhаms проводить прощальну виставку та аукціон реквізиту, костюмів та декорацій з телесеріалів та фільмів.Розпродаж триватиме онлайн на bоnhаms.соm з 18 серпня до 16 вересня. Також у Лондоні, в Воnhаms Nеw Воnd Strееt, буде відкрита безкоштовна виставка.Головними лотами розпродажу є весільна сукня 1920-х років без воланів, яку Мішель Докері носила в ролі леді Мері; шаровари, які Джессіка Браун Фіндлі одягла в ролі леді Сібіл, та сукні дами Меггі Сміт світло-рожевого та темно-сірого кольорів. Оцінки варіюються від 800 фунтів стерлінгів (понад $1000) за шаровари до 5000 фунтів стерлінгів ($6,7 тис.) за весільний костюм, який також включає букет, фату та туфлі.Також на аукціоні буде продано реквізит, зокрема надзвичайно важливу стіну з дзвінків, яку родина Кроулі використовувала для виклику персоналу; хлопавку з фільму "Абатство Даунтон: Нова ера" та сценарій першого сезону "Абатства Даунтон" з автографом.Директор групи Воnhаms U.К. з продажу будинків, приватних і культових колекцій Чарлі Томас сказав, що серіал є "прикладом найкращого британського телепроєкту та кіновиробництва".Томас назвав "Абатство Даунтон" надзвичайно добре дослідженим твором розповіді про аристократичне суспільство на початку ХХ століття."Костюми та реквізит демонструють разючу увагу до деталей, яка оживила світ на екрані, зробивши його таким улюбленим мільйонами людей по всьому світу", - додав він.Серіал "Абатство Даунтон" вийшов в ефір у вересні 2010 року та тривав шість сезонів до 2015 року. Потім на основі серіалу зняли однойменний фільм. Третій фільм, "Абатство Даунтон: Грандіозний фінал", вийде у вересні. Виробництвом займається Саrnіvаl Fіlms, а дистрибуцією - Fосus Fеаturеs та Unіvеrsаl Рісturеs Іntеrnаtіоnаl.Створена Джуліаном Феллоузом, франшиза привабила понад 120 млн глядачів і отримала премії "Золотий глобус", ВАFТА та "Еммі".Продюсер серіалу Саrnіvаl Fіlms, яка входить до складу Unіvеrsаl Studіо Grоuр, передасть кошти від продажу британській благодійній організації Тоgеthеr fоr Shоrt Lіvеs для дітей з невиліковними захворюваннями та їхніх сімей. 
we.ua - Перед виходом останнього фільму Абатства Даунтон Воnhаms виставить на аукціон костюми та реквізит
Еспресо on espreso.tv
Штраф за невчасне оновлення даних дозволили сплачувати у Резерв+
Про це повідомляє Міноборони.В першій версії сервісу буде доступна лише сплата штрафу за невчасне уточнення персональних даних. Сплатити штраф за інші порушення військового обліку в Резерв+ можна буде пізніше.Як сплатити штраф онлайнОновити Резерв+ до останньої версії і зайти в застосунок.Перейти до розділу «Штрафи онлайн», подати заяву про визнання порушення та протягом трьох днів отримати рішення ТЦК. Після цього в застосунку відкривається можливість сплатити штраф у 8 500 грн – 50% від повної суми. Як результат – порушення та червона стрічка автоматично знімаються.Штраф потрібно сплатити протягом 20 днів від моменту отримання рішення в Резерв+. Якщо не зробити цього вчасно, доведеться сплатити повну суму – 17 000 грн. У разі несплати протягом 40 днів від отримання рішення ТЦК в застосунку штраф подвоюється до 34 000 грн, а справу передають до виконавчої служби."Штрафи онлайн – це сервіс для вирішення питання, яке раніше вимагало особистого візиту до ТЦК чи втручання поліції. У Резерв+ ми пропонуємо просту, прозору і людяну альтернативу – так, як це вже працює в Україні з іншими адміністративними штрафами. Це ще один приклад, як цифрові сервіси працюють в інтересах українців", – наголосила Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.У міністерстві зазначили, що штрафи запускаються поступово, щоб рівномірно розподілити навантаження на новий сервіс. Повністю сервіс розгорнеться впродовж наступних кількох днів.До 30 серпня 2025 року в Україні діє спрощений механізм повернення на службу військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину.
we.ua - Штраф за невчасне оновлення даних дозволили сплачувати у Резерв+
Еспресо on espreso.tv
Сили оборони вночі збили 44 з 79 безпілотників, якими РФ атакувала Україну
Про це повідомляють Повітряні Сили ЗСУ.У ніч на 11 липня (із 22.30 10 липня) противник атакував 79 ударними БПЛА типу Shаhеd і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Курськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – РФ. (до 60 із них – "шахеди").Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.Станом на 13:00 протиповітряною обороною збито 44 ворожих "шахедів" (безпілотників інших типів) на півночі, півдні, сході та в центрі країни.Крім того, 16 дронів – локаційно втрачені/подавлені РЕБ.Зафіксовано влучання 19 БПЛА у 8 локаціях, падіння збитих (уламки) на 3 локаціях. Російська окупаційна армія атакувала Україну ударними дронами. Під ранок 11 липня ворог вдарив по Харкову та області, також під ударом була Сумщина.
we.ua - Сили оборони вночі збили 44 з 79 безпілотників, якими РФ атакувала Україну
Еспресо on espreso.tv
Тіна Кароль представила нову пісню і кліп "Людині потрібна людина"
Премʼєра відбулася на YоuТubе."В епоху цифровізації, коли самотність часто стає новою нормою, "Людині потрібна людина" дарує слухачам головний меседж: "людині потрібна людина". Це пісня про стосунки між двома, про силу дотику, обіймів, про емоційну безпеку, яку дає лише рідна людина", - йдеться в описі відео.Сама співачка переконана, що сенс її пісні — позачасовий."Я щаслива заспівати цю пісню, тому що такі глибокі сенси залишаються на роки з людьми, і такі пісні стають хітами, у яких немає моди чи часу", - прокоментувала Тіна Кароль. 
we.ua - Тіна Кароль представила нову пісню і кліп Людині потрібна людина
Еспресо on espreso.tv
Залужний розкритикував нерішучість адміністрації Байдена і закликав рахуватись з політикою Трампа
Про це він написав у своїй колонці на сайті Української правди. Залужний відмітив, що світовий порядок, який сформувався після Другої світової війни та розпаду Радянського Союзу, безапеляційно руйнується. На його думку, "війна в Україні стала чи не останнім ударом в основу старого світу та остаточно поставила крапку в його існуванні"."Дійсно, нерішучість адміністрації Джо Байдена та саме США у прийнятті важливих рішень щодо підтримки України для остаточної поразки Росії не лише підтверджували неспроможність вже впливати на світовий устрій, а й виглядали як спроби все ще врятувати цей світ", - зазначив посол.Він акцентував, що саме побоювання можливої поразки Росії призвело до затяжної війни з одного боку та до збільшення фінансових і політичних витрат – з іншого. "Затягування війни й усе більше залучення економік демократичних країн, насамперед США, та формування стратегічних союзників Росії призвело до неготовності до надмірних витрат без політичної обґрунтованості, і як наслідок – до появи сил, що мали щось протиставити цьому. Так, американський народ зробив свій законний вибір. Для нас же це стало остаточним діагнозом, що світ буде змінюватися. Цей світ справді потребував змін. Не випадково про них ще в далекому 2007 році хтось заявив на Мюнхенській конференції. І зовсім не випадково вже у 2024 році американці знову обрали своїм президентом Дональда Трампа. Попри величезну критику, він і є насамперед відображенням історичної тенденції. Тенденції, яку необхідно не тільки прийняти, а й рахуватися з нею", - написав Залужний.На його думку, Вашингтон прагне скоротити витрати на зовнішні активи, особливо в Європі, і взяти паузу для підготовки до конкуренції з КНР."Особливо показовим у цьому контексті є політичний дискурс та вже окремі рішення, які дедалі більше акцентуються на внутрішніх пріоритетах і ставлять під сумнів безумовність продовження допомоги Україні", - пояснив посол.Віт також зазначив, що США у рамках розбудови нового світового порядку, ймовірно, прагнуть домінувати в Західній півкулі та на Тихому океані, зменшуючи участь у справах Старого світу за рахунок Європи та Канади."Саме тому президентські перегони в США у 2024 році привели до очікуваних негативних змін у зовнішній політиці щодо підтримки України. Як результат, у контексті нової реальності військова допомога більше не є автоматичною або гарантованою. Пріоритетність до діалогу з Росією, яка, можливо, зумовлена саме власним баченням ситуації, генерує нові виклики для політичної та безпекової системи. Ситуація потребує негайних заходів для відновлення уваги Сполучених Штатів Америки до підтримки України. Бо саме перемога України є головним чинником збереження глобального лідерства США", - резюмував Валерій Залужний.У травні Валерій Залужний заявив, що враховуючи ресурси Росії, Україні не слід покладати великі надії на повернення до кордонів 1991 чи 2022 року.
we.ua - Залужний розкритикував нерішучість адміністрації Байдена і закликав рахуватись з політикою Трампа
Еспресо on espreso.tv
Синоптикиня Наталка Діденко розповіла, де цими вихідними чекати спеку, а де – дощі
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко у Fасеbооk. У суботу, за словами Діденко, найбільш спекотною буде погода на Луганщині, Харківщині, Донеччині, Дніпровщині, Запоріжжі, частині Херсонщини та степовій частині Криму. Там очікується +33...+38 градусів."У західних областях зовсім інша термічна картинка, 12 липня температура повітря становитиме +21...+25 градусів", - відмітила синоптикиня.У північній частині України вдень очікується +24+28 градусів."У центральних областях впродовж дня передбачається: на Вінниччині +22+24, на Черкащині та Полтавщині +25...+29, у Кропивницькому з районами +26...+30, на Дніпропетровщині +30...+35 градусів", - додала Наталка Діденко.У південній частині у суботу температура повітря становитиме +30...+33 градуси, на Запоріжжі та в степовій частині Криму +33...+37 градусів."Дощі з грозами пройдуть 12-го липня місцями в західних областях, а також у другій половині дня на Сумщині, Черкащині, Полтавщині, Харківщині, Дніпропетровщині. На решті території України – без опадів", - зазначила Діденко.Якою буде погода у столиці? За інформацією Наталки Діденко, у Києві 12 липня більшу частину доби буде суха погода, а вже надвечір у суботу пройде дощ з грозою."У неділю синоптична ситуація в Україні особливо не зміниться", - додала синоптикиня.Раніше синоптикиня Наталка Діденко повідомляла, що 11 липня в Україні очікується доволі контрастна погода. На заході та півночі стане дещо прохолодніше, а на сході та півдні збережеться сильна спека.
we.ua - Синоптикиня Наталка Діденко розповіла, де цими вихідними чекати спеку, а де – дощі
Еспресо on espreso.tv
На Московщині під удар потрапив завод, що модернізує "шахеди" та "МіГи". Масована атака 11 липня
Про це повідомляють російські телеграм-канали та ЗМІ, зокрема АSТRА.Курська областьУ Курській області атаковано щонайменше два об’єкти:Село Малое Солдатське, Бєловський район — дрон влучив по сільськогосподарському підприємству ТОВ "Псельське"."Український безпілотник завдав удару по підприємству... Внаслідок атаки почалася пожежа у виробничих приміщеннях підприємства, де знаходиться техніка", — повідомив Хінштейн.Селище Карла Лібкнехта, Курчатовський район — внаслідок атаки зайнявся склад із дерев’яними матеріалами площею близько 50 м². Пожежу ліквідували. Постраждалих немає.Тульська областьНайбільш руйнівні наслідки зафіксовано у Пролетарському районі Тули, де розташовані одразу три великі оборонні підприємства:АТ "Конструкторське бюро приладобудування"НВО "СПЛАВ" (виробництво реактивних систем залпового вогню)АТ "Щегловський вал" (розробка ППО, керованої зброї)Очевидці повідомляли про множинні вибухи, зняті на відео біля багатоповерхівок по вул. Хворостухіна. До найближчих заводів — менше ніж 2 км."Тульская область подверглась очередной атаке вражеских беспилотников... К сожалению, один человек погиб, еще один получил ранения", — заявив губернатор.Ці підприємства вже ставали мішенню у травні та червні — тоді фіксували пошкодження складів, підстанцій та повне припинення роботи деяких цехів.Липецька областьУ Хлевенському районі БПЛА впав на територію аграрного підприємства:"На жаль, не обійшлося без жертв. Одна людина загинула, ще одна отримала поранення.", — повідомив губернатор.Виникла пожежа, яку швидко загасили. Причини загибелі та характер пошкоджень не розкриваються.Московська областьВ нічну атаку також потрапило місто Луховиці, поруч із Луховицьким авіаційним заводом ім. П. А. Вороніна (філія РСК "МіГ") та нафтобазою. Місцеві повідомляли про сильні вибухи, оприлюднено відео з геолокацією поблизу траси 46Н‑05249.Також були введені обмеження на польоти у московському аеропорту Жуковський.Як згодом повідомив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко, під ударом був Луховицький авіаційний завод. "Він спеціалізується на виробництві та модернізації винищувачів типу МіГ-29, МіГ-31 та їх модифікацій, а також бере участь у розробці нових зразків бойової авіації, зокрема проєктів "перспективного фронтового винищувача" на базі платформи МіГ. Також задіяний в циклі модернізації БПЛА "Герань"/"шахед", - зазначив Коваленко.Підмосковна Дубна: повторна атака по заводу "Кронштадт"В місті Дубна знову атаковано підприємство "Кронштадт", яке спеціалізується на розробці російських БПЛА. Перша атака по цьому об'єкту відбулася у травні та була підтверджена Генштабом ЗСУ. Цього разу про вибухи повідомили місцеві жителі.Санкт-ПетербургРосавіація повідомила про тимчасове припинення роботи одного з найбільших аеропортів РФ — "Пулково" у Санкт-Петербурзі. Причина — загроза повітряної атаки.ТаганрогУламки знешкодженого БПЛА впали на територію Таганрозького авіаційного науково-технічного комплексу ім. Берієва (ТАНТК)."Засобами мобільної групи було знешкоджено БПЛА. Його уламки впали на територію ТАНТК", — повідомила мер міста Світлана Камбулова.Постраждалих немає, працюють оперативні служби.Масштаб у цифрах: де було найбільше БПЛАЗа даними російського Міноборони, лише за одну ніч було знищено:53 дрони — над Курською областю19 — Брянська область15 — Смоленська14 — Бєлгородська13 — Тульськапо 11 — Орловська область і Московський регіон7 — анексований Кримпо 4 — Липецька область і акваторія Чорного моряпо 2 — Калузька і Ростовська областіУ РФ заарештували у справі про теракт 55-річного жителя Челябінська, що перевозив до Івановської області дрони СБУ, які Україна використала в межах операції "Павутина".
we.ua - На Московщині під удар потрапив завод, що модернізує шахеди та МіГи. Масована атака 11 липня
Еспресо on espreso.tv
Спочатку треба закрити небо: дипломат Шамшур про заяви щодо розгортання сил Коаліції рішучих в Україні
Про це в ефірі Еспресо сказав дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в США (2005-2010), надзвичайний і повноважний посол України у Франції (2014-2020) Олег Шамшур."Ініціатива Макрона, якій уже більш як рік, політично цікава і важлива, бо показує підтримку України. Але щодо практичних наслідків, я вважаю, що це фантомна ініціатива, яка має дуже мало шансів на реалізацію.По-перше, треба розуміти, що про цю ініціативу говорять після припинення вогню, яке наразі навіть не проглядається. Крім того, після припинення вогню постануть значно важливіші питання - як це буде виглядати на практиці. Зараз усі обговорюють ті умови, які висуває Путін, а вони для нас є абсолютно неприйнятним.По-друге, якщо подивитися, як може функціонувати Коаліція рішучих, треба розуміти, що знайти таку кількість військ, як від Франції, так і від Великої Британії, досить важко. І головне питання - що буде дозволено цим силам. Якщо вони будуть розташовані десь у Мукачеві, Львові, тобто далеко від фронту, чи буде взагалі їхнє завдання полягати у реальному стримуванні російської агресії?" - зауважив Шамшур.За словами дипломата, щоб Коаліція рішучих справді зробила щось рішуче, потрібні дві речі."Перше - знайти кошти для закупівлі американської техніки. Друге - діяти рішуче в питанні закриття неба над Україною. Про це ми якось припинили говорити. Які можуть бути рішучі дії, якщо фактично дозволяють Україні перебувати в стані боксерської груші, яку безкарно нищать? Сподіватися завжди треба на краще, але потрібно сконцентруватися й розв'язати ті питання, які реально можуть вплинути на військову і політичну ситуацію", - наголосив Шамшур.Президент Франції Емманюель Макрон 8 липня прибув до Великої Британії з держвізитом. Під час виступу в британському парламенті він пообіцяв не покинути Україну, заявивши, що агресивні ядерні держави загрожують світові. 
we.ua - Спочатку треба закрити небо: дипломат Шамшур про заяви щодо розгортання сил Коаліції рішучих в Україні
Еспресо on espreso.tv
Звинувачений у домаганнях Білоус після звільнення заборонив грати 23 свої вистави в Молодому театрі
Про це він сказав в інтервʼю "Суспільне Культура".Київський академічний Молодий театр очолив його колишній керівник, режисер Станіслав Мойсеєв. Він уже раніше керував театром протягом 16 років, з 1996 до 2012 року. Після нього посаду обійняв Андрій Білоус, який у середині травня звільнився після скандалу зі звинуваченнями в багаторічному харасменті й сексуальних домаганнях.Новий директор — художній керівник поділився, що зараз Молодий театр перебуває в кризовій ситуації."З фінансового та інфраструктурного боку театр зараз у порядку. Інша справа, що ми знімаємо з репертуару 23 вистави. Точніше, не ми знімаємо, а режисер Білоус забороняє їх експлуатувати", - повідомив Станіслав Мойсеєв.Режисер зазначив, що для нього таке рішення Білоуса незрозуміле, адже він віддав театру 13 років. Мойсеєв назвав вчинок "очевидним недотриманням професійної етики"."Коли Білоус прийшов у цей театр, із ним все було окей. Він був популярний, абсолютно самодостатній, із прекрасним репертуаром, один із найкращих в Україні. Тоді я не забирав своїх вистав із репертуару й сподівався, що певний час вони ще там залишатимуться. Білоус вирішив їх зняти", - пригадав новий керівник.Мойсеєв наголосив, що театру зараз потрібно швидко мобілізуватися та "заповнювати ці пустоти в репертуарі новими виставами". Проте повернення минулих вистав, за його словами, не в пріоритеті."Треба жити сьогоднішнім днем і планувати майбутнє. Ми живемо в трагічний час, але без планів неможливо рухатися далі та створювати платформу для людей, які працюють у театрі й приходять до театру. Вони мають відчувати, що майбутнє є. Тому репертуар буде новий", - анонсував режисер.Він поділився, що на початку сезону буде перенесена зі "Сцени 6" його остання вистава "Три швидкі та модні в цьому сезоні перукарки". У Молодому театрі це буде перша постановка сезону.З тих вистав, які залишилися в репертуарі, нічого прибирати не планує."Для того щоби щось знімати, треба щось мати натомість. Я ще навіть не встиг передивитися всі вистави в репертуарі. Я намагався це зробити, але коли прийшов, то червень якось промайнув. Уже за моєї каденції випустили дві прем’єри — "Патетичну сонату" та "Чи одружиться нарешті Фігаро", - додав Мойсеєв.У травні київський академічний Молодий театр очолив його колишній керівник, режисер Станіслав Мойсеєв. Станіслав Мойсеєв — театральний режисер, доцент кафедри акторського мистецтва Університету Карпенка-Карого, а також колишній художній керівник Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.Що відомо про скандал та звинувачення у домаганнях Андрія БілоусаУ січні колишні студентки заявили про те, що викладач університету імені Карпенка-Карого і режисер Андрій Білоус сексуально домагався, перетинав межу формального спілкування, цькував. Після анонімних звинувачень зʼявилися і відкриті. Жертвами імовірних домагань та психологічного насильства ставали, зокрема, студентки перших курсів – дівчата віком від 16 до 18 років.Усе почалося з анонімного відео, яке, як пізніше з'ясувалося, записала киянка Софія Сапожнік, що нині мешкає в Лос-Анджелесі. У короткому ролику дівчина розповіла, що театральний режисер і викладач Андрій Білоус просив "поділитися своїми сексуальними фантазіями" і надіслати йому інтимні фотографії. Він і сам скидав їй фото інших студенток.У виші наголосили, що жодних офіційних заяв на адресу університету не надходило. 24 січня КНУТКіТ імені Карпенка-Карого відреагував на звинувачення, що зʼявилися проти режисера й викладача Андрія Білоуса у домаганнях до студенток, звернувшись із заявою до поліції.Згодом авторка анонімного відео, у якому звинувачують режисера й викладача КНУТКіТ імені Карпенка-Карого Андрія Білоуса в домаганнях до студенток, розкрила свою особу й розповіла нові подробиці.27 січня Білоуса відсторонили від роботи в університеті Карпенка-Карого. Імовірних жертв домагань підтримали Марія Єфросиніна, Ада Роговцева, колектив театру Лесі Українки у Львові та інші.Наприкінці січня у Молодому театрі звернулися до КМДА з проханням усунути звинуваченого у домаганнях Білоуса з керівної посади.Проте в березні Андрій Білоус повернувся на посаду директора – художнього керівника Молодого театру. Колектив театру сподівається на розірвання контракту з ним 18 березня. У Департаменті культури КМДА заявили, що для того, щоб відсторонити директора Молодого театру від виконання обов'язків, за законом потрібна ухвала слідчого судді.Його відсторонили від виконання обовʼязків до 13 березня. А 18 березня активісти в Києві вийшли на мітинг проти повернення на посаду директора Молодого театру Андрія Білоуса, якого звинувачували в сексуальних домаганнях. 19 березня звинувачений у домаганнях режисер Андрій Білоус зазначив, що повернувся на посаду директора — художнього керівника Молодого театру, оскільки більшість колективу його підтримує.14 травня Андрій Білоус подав заяву на звільнення за угодою сторін. Після цього був підписаний відповідний наказ Департаменту культури КМДА.
we.ua - Звинувачений у домаганнях Білоус після звільнення заборонив грати 23 свої вистави в Молодому театрі
Еспресо on espreso.tv
Від БЕБ до мовного омбудсмена: уряд проти інституційності
Це відомо з теорії держави й права. Єдине, що може її стримувати, — це державні інститути. Саме інститути змушують владу діяти в межах закону.Ситуація з призначеннями директора БЕБ і Уповноваженого з питань державної мови — ще один приклад того, як українська влада бачить себе і як ставиться до власних законів та інституцій.Навіщо взагалі передбачати в законі вимоги до Уповноваженого, якщо Кабінету Міністрів байдуже, що в тому законі написано?Навіщо прописувати процедуру призначення директора БЕБ, якщо Кабмін може без пояснень скасувати завершений конкурс? Посилання на якусь "таємну інформацію СБУ" виглядає дивно. Виходить, що працювати в НАБУ людина може, а в БЕБ — ні? Якщо проблема в родичах із російськими паспортами — даруйте, у Головкома ЗСУ батьки й брат живуть у Росії.Читайте також: Попіл загиблих не бʼє у їхні серця…Звісно, мені не байдуже, хто буде директором БЕБ. Але не варто забувати: ця війна триває, зокрема, тому, що українці не хочуть бути росіянами. Російська модель, де інститути існують лише для обслуговування влади, а не для того, щоб обмежувати її в межах закону, неприйнятна. Україна не воює за те, щоб сама собі збудувати маленьку Росію.Відповідно до статті 1 Конституції, Україна — суверенна, незалежна, демократична, соціальна і правова держава. Саме такою вона й має залишатися.Про автора. Микола Княжицький, журналіст, народний депутат УкраїниРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів чи колонок.
we.ua - Від БЕБ до мовного омбудсмена: уряд проти інституційності
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules