Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
38.1 thous. of news
Еспресо on espreso.tv
У Гамбурзі пройдуть масштабні навчання з реагування на вторгнення РФ до країн Балтики чи Польщі
Про це повідомляє ВІLD.Зазначається, що навчання триватимуть три дні з 25 вересня 2025 року. Це стосується питання, наскільки швидко Гамбург може перекинути війська до країн Балтії та Польщі в надзвичайних ситуаціях. Йдеться про загальну кількість до 800 тис. солдатів і ключову роль міста.Також перевірять інтенсивну співпрацю військових з владою. Планується пересування солдатів містом, надання невідкладної медичної допомоги, евакуація поранених, польоти гелікоптерів над Гамбургом, а також організація демонстрації, на яку бійці повинні будуть реагувати.За оцінками експертів, російський напад може реально статися через 4-5 років. Серед ознак:російські війська залишаються на кордонах,гібридні атаки з боку Москви - кібератаки, шпигунство, диверсії,атаки на оборонні компанії в Німеччині."Загроза реальна. Ми вже зазнаємо нападів на нашу інфраструктуру!" - заявив капітан Леонардс.Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс заявив, що НАТО готове реагувати на спільні російсько-білоруські навчання "Захід", які відбудуться восени цього року.
we.ua - У Гамбурзі пройдуть масштабні навчання з реагування на вторгнення РФ до країн Балтики чи Польщі
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules