Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
38 thous. of news
Еспресо on espreso.tv
"Російська мафія": партизани розповіли, як окупанти на Херсонщині змушують бізнес виплачувати "внески"
Про це повідомляє партизанський рух "Атеш"."Учасники "Громадянської Сили" з окупаційної адміністрації Херсонської області повідомляють про масштабну корупційну схему, що діє в Каховському районі. Під виглядом благодійної допомоги окупанти запровадили систему тотального вимагання. Бізнес змушують сплачувати "внески" до спеціального фонду під загрозою "націоналізації" майна. Гроші осідають прямо в кишенях місцевих гауляйтерів", - йдеться у повідомленні.Зазначається, що вимагання стосується як дрібного, так і великого бізнесу, включно з підприємствами за межами району. За кожного неоформленого працівника та за "ліцензію" на бізнес потрібно платити.  Після сплати грошей погрози зникають, а "адміністрація" тимчасово ігнорує бізнесменів.Центром схеми є благодійний фонд КБФ "Лепта", зареєстрований на Світлану Бзежицьку, чий чоловік, Ігор Бзежицький, є першим заступником голови. Вардан Алавердян з Нової Каховки є ключовим фігурантом, що чинить тиск на "проблемних" платників.Він також займається рейдерством, продає захоплені приміщення, а виручені кошти надходять на рахунок "Лепти". Цю схему також прикриває син Бзежицьких, якого гауляйтер Володимир Сальдо призначив на посаду заступника міністра торгівлі.20 червня "Атеш" повідомив, що через нестачу броньованої техніки російське командування вимагає від своїх солдатів купувати самокати для штурмових дій в районі Олешок на Херсонщині.
we.ua - Російська мафія: партизани розповіли, як окупанти на Херсонщині змушують бізнес виплачувати внески
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules