Про це повідомив губернатор Олександр Авдєєв. "Велика пожежа на підприємстві в Муромі. Горить складське приміщення. Площа загоряння - 360 кв м. За попередніми даними, жертв, постраждалих немає", - написав він.За словами російського посадовця, причиною пожежі стало падіння БПЛА. Зафіксовано приліт кількох безпілотників, їх, як каже Авдєєв, було придушено засобами РЕБ."Безпілотна техніка пошкодила 2 будівлі: в одній, як раніше говорилося, сталася пожежа, її локалізовано. Друга постраждала незначно, обійшлося без загорянь, там теж працюють фахівці", - додав він.Водночас очільник Росавіації близько 6 ранку написав про тимчасові обмеження в роботі трьох аеропортів - Іваново, Нижній Новгород та Ярославль. Відповідне рішення було ухвалено для "забезпечення безпеки польотів цивільних повітряних суден"."Повітряні гавані тимчасово не приймають і не відправляють авіарейси", - йдеться у дописі.За годину посадовець оголосив про скасування обмежень на приймання та випуск літаків.У Росії заявили, що в ніч на 29 квітня українські дрони начебто намагалися атакувати Нижньогородську область та Рязань, зокрема місцеву нафтобазу.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.