Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Зазначається, що популярність 8 березня постійно знижувалася – з 49% у 2017 році до 21% у 2024 році. Однак у 2025 році було зафіксовано незначне (в рамках похибки вибірки) зростання – до 23%. Фото: КМІС"Це може свідчити про певне стабілізування ставлення до свята після періоду різкого падіння. Незважаючи на загальне зниження, воно залишається важливим для частини суспільства", - кажуть у КМІС. Читайте також: 8 Березня: спадок Радянського Союзу чи міжнародне святоЗа даними соціологів, є також певна регіональна диференціація за регіоном, в якому респондент проживав до початку повномасштабної війни: на Заході свято популярне серед 6% населення, в Центрі - серед 24%, на Півдні – 32% і на Сході – 40%. "Стать і вік не впливають на популярність цього свята", - йдеться у повідомленні.Для довідки. Упродовж 4-9 лютого 2025 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне всеукраїнське опитування громадської думки "Омнібус" серед 1000 респондентів методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів у всіх регіонах України (підконтрольна уряду України територія). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України, яка контролювалася урядом України. Водночас частина респондентів – це ВПО, які переїхали з окупованих територій. Також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.Міжнародний жіночий день: як білоцерківці ставляться до свята.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.