Про це пише Nеw Yоrk Роst.Зазначається, що знаменита маленька червона кнопка, захована в дерев'яній коробці, була помічена на робочому столі Трампа після церемонії інавгурації.При натисканні кнопка сповіщає дворецьких Білого дому про те, що в Овальному кабінеті потрібна дієтична кола - улюблений напій Трампа. "Усі трохи нервують, коли я натискаю цю кнопку", - сказав Трамп журналісту Fіnаnсіаl Тіmеs у 2017 році. Ще однією зміною стали предмети на журнальному столику в Овальному кабінеті. Байден тримав там шоколадне печиво, тоді як у понеділок на ньому стояв букет квітів і квадратне золоте преспап'є з тисненням "Трамп".20 січня у Вашингтоні відбулася інавгурація Дональда Трампа. Він став 47-м лідером Штатів. Перші його заяви читайте за посиланням!
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.